STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVstředa 05.04.2017; SH Jižní MěstoTIGERS FK Jižní Město
9počet diváků: 2541
začátek 19:30; konec 21:22
Utkání: 8XW12016/2017-A170; 5. kolo; Extraliga žen
části: 4:0, 2:0, 3:1, střely na branku: 41:37
rozhodčí: Beranová Barbora, Šedová Kristýna
delegát: Michálek Petr; známka: 4
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
3 Karolína Suchá (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
24 Lucia Jelínková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:47-3 Karolína Suchá
2.1. část04:18-23 Tereza Pilíková22 Martina Řepková
3.1. část11:52-18 Magdaléna Plášková28 Johana Vrbová
4.1. část14:17-16 Tereza Urbánková18 Magdaléna Plášková
5.2. část06:32-11 Jana Lacková
6.2. část06:49PS16 Tereza Urbánková
7.3. část03:41-33 Petra Beránková3 Karolína Suchá
8.3. část14:46-18 Magdaléna Plášková80 Dominika Tůmová
9.3. část17:13-3 Karolína Suchá33 Petra Beránková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část08:15-8 Romana Janegová12 Tereza Bystrianská
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Kristýna Provázková3713697.3060:00
81 Lenka Lačňáková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
51 Karolína Červová113872.7333:11
37 Jana Christianová2662076.9226:49
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)21316:332982
9 Nela Jiráková (O)00030:014114
10 Daniela Frantíková (U)00016:282933
11 Jana Lacková (U)10119:592912
12 Magdalena Klímová (U)00014:312202
13 Tereza Pitterlingová (U)00002:35501
16 Tereza Urbánková (U)20226:023364
17 Gabriela Tožičková (U)00017:192761
18 Magdaléna Plášková (U)21322:563132
20 Nikola Kuchařová (U)00000:0000
22 Martina Řepková (U)01122:362833
23 Tereza Pilíková (U)10128:493954
26 Magdalena Žižková (U)00001:50300
28 Johana Vrbová (O)01128:313913
33 Petra Beránková (U)11215:302712
48 Tereza Syslová (O)00026:503721
80 Dominika Tůmová (U)01103:01501
99 Tereza Peštová (U)00004:28710
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (U)00005:24100-1
7 Lucie Pilíková (U)00022:55306-3
8 Romana Janegová (U)10105:56811
10 Barbora Sádková (U)00016:06220-2
11 Jitka Procházková (U)00015:521920
12 Tereza Bystrianská (U)01104:21611
13 Dominika Steinbachová (U)00021:33294-2
14 Denisa Billá (O)00022:37304-3
15 Martina Skořepová (U)00014:08210-3
17 Dagmar Surá (U)00015:23232-3
22 Michaela Šulanová (U)00029:15331-3
23 Dominika Kubišová (U)00018:48270-5
24 Lucia Jelínková (U)00023:53316-2
25 Martina Čapková (U)00023:16336-3
27 Dominika Podhráská (U)00000:0000
42 Eliška Machková (O)00017:53250-2
44 Barbora Zabavská (U)00026:58333-2
64 Adéla Polívková (U)00015:42231-3
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Jana Vávrová - vedoucí
Procházka Lukáš - asistent trenéra
Plíhal Radek - trenér
Žitná Blanka - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Karolína Šatalíková - trenér
Markéta Šteglová - vedoucí
Jelínek Jaroslav - trenér
Hejret Daniel - fyzioterapeut
Březinová Jana - ostatní