STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicepondělí 17.04.2017; O2 arenaTIGERS FK Jižní Město
2počet diváků: 80726
začátek 13:10; konec 15:18
Utkání: 8XW12016/2017-A175; 1. kolo; Extraliga žen
části: 0:2, 1:0, 1:4, střely na branku: 32:21
rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin
delegát: Malý Luboš; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
10 Denisa Ferenčíková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
37 Jana Christianová (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část15:22-3 Michaela Šponiarová51 Natálie Martináková
2.3. část12:31PP10 Denisa Ferenčíková3 Michaela Šponiarová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:36-23 Dominika Kubišová
2.1. část17:22-23 Dominika Kubišová37 Jana Christianová
3.3. část01:12-25 Martina Čapková2 Nikola Hermannová
4.3. část09:28-14 Denisa Billá11 Jitka Procházková
5.3. část17:11PP23 Dominika Kubišová
6.3. část19:41EN14 Denisa Billá
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část15:513 Michaela Šponiarová2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část02:4242 Eliška Machková2902 blokování hokejky
2.3. část11:5125 Martina Čapková2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
22 Lenka Kubíčková2151676.1958:00
36 Šárka Vávrová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Jana Christianová3223093.7560:00
51 Karolína Červová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Michaela Šponiarová (O)11223:12385-2
4 Petra Hložanková (O)00000:0000
7 Zuzana Halfarová (O)00023:21311-1
8 Adéla Pantělejevová (U)00006:51110-2
9 Romana Kiecková (U)00011:00191-2
10 Denisa Ferenčíková (U)10128:59384-1
11 Anna Niemcová (O)00022:05343-1
12 Katarína Klapitová (U)00031:28402-1
13 Petra Mandátová (U)00000:0000
16 Zuzana Šponiarová (U)00029:19384-1
20 Nikola Černá (O)00007:06110-1
21 Klára Kociánová (U)00025:35391-2
25 Ivana Šupáková (U)00021:38351-2
29 Kamila Paloncyová (U)00023:41383-2
30 Karin Madeleine Ellilä (U)00020:20351-1
44 Lucie Theimerová (U)00000:47100
51 Natálie Martináková (U)01109:371420
88 Alžbeta Ďuríková (U)00013:21193-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (U)01123:573603
7 Lucie Pilíková (U)00022:503221
8 Romana Janegová (U)00000:0000
10 Barbora Sádková (U)00017:152711
11 Jitka Procházková (U)01118:302820
12 Tereza Chvátalová (U)00000:0000
13 Dominika Steinbachová (U)00020:013013
14 Denisa Billá (O)20222:503241
15 Martina Skořepová (U)00000:0000
17 Dagmar Surá (U)00016:462611
22 Michaela Šulanová (U)00028:403811
23 Dominika Kubišová (U)30321:253052
24 Lucia Košturiaková (U)00019:233001
25 Martina Čapková (U)10129:524015
27 Dominika Podhráská (U)00000:0000
42 Eliška Machková (O)00009:19160-1
44 Barbora Zabavská (U)00027:253800
64 Adéla Polívková (U)00018:532732
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Velecký - trenér
Veronika Vobořilová - vedoucí
Dudešek Dušan (03.10.1974) - licence C - asistent trenéra
Jelínek Ondřej - ostatní
Hašová Tamara - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Markéta Šteglová - trenér
Karolína Šatalíková - vedoucí
Jelínek Jaroslav - vedoucí
Hejret Daniel - ostatní
Březinová Jana - ostatní