STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Únětická 12° Tatran Střešovicesobota 21.10.2017; STODOLA Aréna StřešoviceFBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
5počet diváků: 3389
začátek 00:00; konec 19:15
Utkání: 8XW12017/2018-A047; 8. kolo; Extraliga žen
části: 2:1, 1:3, 2:5, střely na branku: 29:35
rozhodčí: Kapr Tomáš, Tichý Michal
delegát: Marvánek Matěj; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
86 Lenka Faltusová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
88 Kristína Hudáková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:57-70 Liana Matěvosova
2.1. část10:56-86 Lenka Faltusová91 Eliška Drbalová
3.2. část18:08PP6 Karolína Vachušková86 Lenka Faltusová
4.3. část00:56-23 Lenka Morová12 Daniela Reindlová
5.3. část19:11-70 Liana Matěvosova86 Lenka Faltusová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:58-34 Veronika Káčová47 Markéta Režnarová
2.2. část05:37-88 Kristína Hudáková
3.2. část06:21-47 Markéta Režnarová34 Veronika Káčová
4.2. část09:05-68 Nela Kapcová
5.3. část00:38PP99 Paulína Hudáková34 Veronika Káčová
6.3. část06:40PP88 Kristína Hudáková99 Paulína Hudáková
7.3. část06:46-9 Veronika Rybičková88 Kristína Hudáková
8.3. část07:20-9 Veronika Rybičková34 Veronika Káčová
9.3. část19:42-23 Andrea Pastušková99 Paulína Hudáková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část15:1491 Eliška Drbalová2911 bránění ve hře
2.3. část00:3018 Adéla Zehrerová2920 hra rukou
3.3. část04:4521 Anna Válková2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část18:0088 Kristína Hudáková2911 bránění ve hře
2.3. část08:2812 Zuzana Šuranyiová2910 držení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
91 Eliška Drbalová3592674.2960:00
90 Tereza Humlová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
46 Pavla Lišková2952482.7660:00
75 Veronika Tomšová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Žaneta Reková (U)00020:16312-3
6 Karolína Vachušková (U)10120:29332-1
7 Tereza Kubelková (U)00020:053300
12 Daniela Reindlová (U)01113:02243-2
13 Hana Sedmíková (U)00033:51420-2
18 Adéla Zehrerová (U)00029:15421-2
21 Anna Válková (U)00027:51420-1
23 Lenka Morová (U)10115:04261-3
27 Anežka Viplerová (U)00019:502802
45 Karolína Marko (U)00001:43200
70 Liana Matěvosova (U)20225:503492
71 Lucie Chaloupková (U)00017:17302-3
73 Julie Faťunová (U)00005:0280-1
77 Karolína Vlachová (U)00000:0000
83 Kateřina Rybínová (U)00000:0000
86 Lenka Faltusová (U)12325:153492
89 Petra Brotánková (U)00000:0000
95 Adéla Kramperová (U)00021:04340-3
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)00019:392723
6 Karin Vavrečková (O)00021:313330
9 Veronika Rybičková (U)20227:003444
10 Denisa Kotzurová (O)00031:053514
12 Zuzana Šuranyiová (U)00014:572401
23 Andrea Pastušková (U)10122:503062
26 Eliška Jurečková (U)00018:31285-1
27 Nela Škopková (U)00002:30300
32 Alena Zuzaníková (U)00005:15810
34 Veronika Káčová (U)13422:282731
47 Markéta Režnarová (U)11220:132720
68 Nela Kapcová (U)10127:002841
73 Viktória Grossová (U)00005:46900
77 Pavla Kajfoszová (U)00020:402900
88 Kristína Hudáková (U)21312:132233
99 Paulína Hudáková (U)12325:202922
REALIZAČNÍ TÝM
Miroslav Vybíral - trenér
Miroslav Vybíral - vedoucí
Pojar Jan (11.06.1972) - licence C - asistent trenéra
Sova René (29.10.1972) - licence B - asistent trenéra
Novák Robert (24.08.1983) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Patakyová Tímea (18.01.1997) - licence D - asistent trenéra