STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
TJ Sokol Královské Vinohradyneděle 29.10.2017; TJ Sokol VinohradyÚnětická 12° Tatran Střešovice
6počet diváků: 765
začátek 18:00; konec 20:15
Utkání: 8XW12017/2018-A053; 9. kolo; Extraliga žen
části: 1:1, 1:0, 3:4, 0:0, střely na branku: 28:34
rozhodčí: Hátlová Kateřina, Jansová Lenka
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
96 Anežka Dobisiková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
95 Adéla Kramperová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část13:27-35 Natálie Bartošová96 Anežka Dobisiková
2.2. část07:11PP26 Michaela Lingová24 Tereza Trunečková
3.3. část11:01-17 Petra Honzová24 Tereza Trunečková
4.3. část16:27-12 Alena Žižková96 Anežka Dobisiková
5.3. část17:59-96 Anežka Dobisiková5 Lenka Kalistová
6.--PS26 Michaela Lingová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část11:00-95 Adéla Kramperová6 Karolína Vachušková
2.3. část08:30-95 Adéla Kramperová6 Karolína Vachušková
3.3. část09:20-70 Liana Matěvosova71 Lucie Chaloupková
4.3. část10:40-6 Karolína Vachušková70 Liana Matěvosova
5.3. část19:46-86 Lenka Faltusová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část01:5126 Michaela Lingová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část01:0695 Adéla Kramperová2901 sekání
2.2. část06:2518 Adéla Zehrerová2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
65 Eliška Kuchyňková3452985.2965:00
58 Jana Vyrobíková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
90 Eliška Drbalová2852382.1464:20
91 Tereza Humlová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Lenka Kalistová (U)01131:543411
9 Barbora Sladkovská (U)00028:593710
12 Alena Žižková (U)10118:342331
17 Petra Honzová (O)10134:38421-2
24 Tereza Trunečková (U)02234:43403-2
26 Michaela Lingová (U)10127:163520
27 Nikola Bursová (U)00010:061410
35 Natálie Bartošová (U)10120:07274-2
45 Anna Kutnarová (U)00030:503911
64 Kristýna Zelníčková (U)00024:353220
67 Radka Kylarová (U)00011:42172-1
81 Barbora Vavřinová (U)00025:453440
96 Anežka Dobisiková (U)12323:51333-1
98 Anita Nechvátalová (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Karolína Vachušková (U)12330:003074
11 Michaela Chobotská (U)00027:313312
12 Daniela Reindlová (U)00016:041700
13 Hana Sedmíková (U)00033:37320-1
18 Adéla Zehrerová (U)00036:35350-1
21 Anna Válková (U)00028:063212
23 Lenka Morová (U)00018:25280-3
27 Anežka Viplerová (U)00018:302000
45 Karolína Marko (U)00004:4181-1
70 Liana Matěvosova (U)11230:372953
71 Lucie Chaloupková (U)01121:39290-2
73 Julie Faťunová (U)00010:48154-1
77 Karolína Vlachová (U)00000:0000
83 Kateřina Rybínová (U)00000:0000
86 Lenka Faltusová (U)10120:1322111
89 Petra Brotánková (U)00000:0000
95 Adéla Kramperová (U)20226:242943
REALIZAČNÍ TÝM
Boleslav Kytka - trenér
Pavel Doubek - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Miroslav Vybíral - trenér
Miroslav Vybíral - vedoucí
Pojar Jan (11.06.1972) - licence C - asistent trenéra
Michálek Marek (13.12.1982) - licence B - asistent trenéra