STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
ACEMA Sparta Praha UNYPsobota 11.11.2017; SH Děkanka1. SC TEMPISH Vítkovice
8počet diváků: 417
začátek 17:15; konec 19:20
Utkání: 8XJ12017/2018-A088; 5. kolo; KB liga juniorů
části: 1:0, 3:3, 3:4, 0:0, střely na branku: 35:26
rozhodčí: Števček Petr, Števček Radek
delegát: Marvánek Matěj; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
74 Lukáš Kovařík (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
3 Ondřej Sidunov (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:37-99 Marek Veselý74 Lukáš Kovařík
2.2. část05:22-99 Marek Veselý42 Daniel Riley
3.2. část08:23PP74 Lukáš Kovařík71 Jan Lang
4.2. část16:24-93 Ondřej Hurt74 Lukáš Kovařík
5.3. část03:59-77 Jiří Mutínský
6.3. část07:19-46 Vilém Kavan74 Lukáš Kovařík
7.3. část15:51-88 Jan Wald45 Martin Remeš
8.--PS93 Ondřej Hurt
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část00:37-9 Daniel Filip3 Ondřej Sidunov
2.2. část05:58-3 Ondřej Sidunov9 Daniel Filip
3.2. část10:42-3 Ondřej Sidunov9 Daniel Filip
4.3. část00:53-19 Martin Ulman13 Rostislav Gattnar
5.3. část04:49-27 Radek Šomodi35 Daniel Lademberger
6.3. část08:40-19 Martin Ulman11 Petr Šomodi
7.3. část09:29-42 Jakub Koch3 Ondřej Sidunov
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
33 Patrik Zítka2671973.0865:00
53 Filip Čermák000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
6 Štěpán Zerzoň3572880.0065:00
1 Denis Jasiok000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
4 Adam Drastich (U)000
16 Filip Tlapa (U)000
18 Lukáš Veber (U)000
20 Jiří Horák (U)000
21 Daniel Richtr (U)000
25 Petr Tlapa (U)000
29 Jan Kolář (U)000
37 Jakub Krsek (O)000
42 Daniel Riley (U)011
45 Martin Remeš (U)011
46 Vilém Kavan (U)101
71 Jan Lang (U)011
74 Lukáš Kovařík (U)134
77 Jiří Mutínský (U)101
81 Matěj Čermák (U)000
88 Jan Wald (U)101
93 Ondřej Hurt (U)202
99 Marek Veselý (U)202
HRÁČIGAPTS
3 Ondřej Sidunov (U)224
9 Daniel Filip (U)123
10 Martin Michna (U)000
11 Petr Šomodi (U)011
13 Rostislav Gattnar (U)011
15 Pavel Balusek (U)000
19 Martin Ulman (U)202
26 Lukáš Herblich (U)000
27 Radek Šomodi (U)101
35 Daniel Lademberger (U)011
42 Jakub Koch (U)101
55 Petr West (O)000
76 Tomáš Hanzlík (U)000
99 Tomáš Pavliska (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Jaroslav Berka - trenér
Jaroslav Berka - vedoucí
Pergler Ivan - ostatní
Mandelbaum Marek - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Gurkovský - trenér
Jiří Gurkovský - vedoucí