STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Únětická 12° Tatran Střešovicesobota 17.02.2018; STODOLA Aréna Střešovice1. SC TEMPISH Vítkovice
3počet diváků: 456
začátek 17:00; konec 18:40
Utkání: 8XW1-A117; 20. kolo; Extraliga žen
části: 0:3, 1:2, 2:1, střely na branku: 21:39
rozhodčí: Bezucha David, Bezucha Michal
delegát: Němec Jiří; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
6 Karolína Vachušková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
19 Veronika Enenkelová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část11:08-4 Žaneta Reková6 Karolína Vachušková
2.3. část07:45-4 Žaneta Reková12 Daniela Reindlová
3.3. část19:04-6 Karolína Vachušková21 Anna Válková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:12-19 Veronika Enenkelová10 Denisa Ferenčíková
2.1. část10:41-19 Veronika Enenkelová3 Michaela Šponiarová
3.1. část16:55-19 Veronika Enenkelová10 Denisa Ferenčíková
4.2. část09:34-3 Michaela Šponiarová10 Denisa Ferenčíková
5.2. část14:54-10 Denisa Ferenčíková3 Michaela Šponiarová
6.3. část16:55-24 Hana Koníčková7 Zuzana Halfarová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část08:4651 Natálie Martináková2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
90 Tereza Humlová3963384.6260:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
22 Lenka Kubíčková2131885.7160:00
37 Nikola Příleská000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Žaneta Reková (U)20225:062871
6 Karolína Vachušková (U)11224:002731
12 Daniela Reindlová (U)01125:342801
13 Hana Sedmíková (U)00023:122900
18 Adéla Zehrerová (U)00019:142600
21 Anna Válková (U)01124:102701
27 Anežka Viplerová (U)00020:202700
45 Karolína Marko (U)00015:49231-4
70 Liana Matěvosova (U)00022:272840
71 Lucie Chaloupková (U)00014:52211-4
77 Karolína Vlachová (U)00015:20200-4
84 Petra Malecká (U)00023:30271-1
86 Petra Brandová (U)00000:0000
87 Denisa Chaloupková (U)00013:13201-3
89 Petra Brotánková (O)00011:16170-3
95 Adéla Kramperová (U)00021:572530
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Michaela Šponiarová (O)12317:2528105
4 Petra Hložanková (U)00020:092301
5 Markéta Kolářová (U)00017:252805
7 Zuzana Halfarová (O)01120:342500
9 Romana Žurková (U)00022:012511
10 Denisa Ferenčíková (U)13417:252855
11 Anna Niemcová (O)00022:012521
19 Veronika Enenkelová (U)30317:252885
21 Klára Kociánová (U)00022:012511
24 Hana Koníčková (U)10109:461231
25 Ivana Šupáková (U)00016:272725
27 Šárka Boľová (U)00021:322410
44 Lucie Theimerová (U)00020:342530
48 Eliška Planková (U)00012:40150-1
51 Natálie Martináková (U)00021:592410
69 Justyna Krzywak (U)00018:362301
REALIZAČNÍ TÝM
Miroslav Vybíral - trenér
Martin Czeczinkar - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Richard Urban - trenér
Richard Urban - vedoucí