STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Technology Florbal MBsobota 10.03.2018; MSH Mladá BoleslavSokol Pardubice
11počet diváků: 3533
začátek 19:00; konec 20:55
Utkání: 8XM12017/2018-A183; 1. kolo; Tipsport Superliga
části: 3:0, 5:0, 3:3, střely na branku: 42:27
rozhodčí: Müller Jiří, Novosad Matouš
delegát: Matyáš Jiří; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
40 Jiří Curney (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
20 Jan Kourek (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:01-40 Jiří Curney88 Jan Natov
2.1. část02:39-25 Jakub Gruber17 Jakub Bína
3.1. část10:30-11 Petr Kološ16 Tadeáš Chroust
4.2. část01:03-33 Jan Jelínek
5.2. část02:31-77 Radek Krajcigr18 Jan Řehoř
6.2. část14:11-40 Jiří Curney33 Jan Jelínek
7.2. část16:58-40 Jiří Curney77 Radek Krajcigr
8.2. část18:57-40 Jiří Curney88 Jan Natov
9.3. část02:13-40 Jiří Curney33 Jan Jelínek
10.3. část07:32SH18 Jan Řehoř40 Jiří Curney
11.3. část17:08PP40 Jiří Curney33 Jan Jelínek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část00:43-21 Ivo Teichman67 Jakub Burian
2.3. část05:22PP20 Jan Kourek15 Martin Zozulák
3.3. část14:58-20 Jan Kourek6 Ondřej Kunt
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
74 Lukáš Bauer2732488.8960:00
30 David Rytych000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Jakub Levínský42113173.8160:00
71 Petr Musil000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
7 Tomáš Novák (O)00019:101811
9 Petr Novotný (U)00000:0000
11 Petr Kološ (O)10119:172211
14 Tomáš Chroust (U)00019:172211
16 Tadeáš Chroust (U)01119:371962
17 Jakub Bína (U)01116:471831
18 Jan Řehoř (O)11219:122335
20 Martin Rožnovják (U)00000:0000
24 Josef Pluhař (U)00016:491811
25 Jakub Gruber (U)10116:471841
29 Radim Křenek (O)00000:0000
33 Jan Jelínek (O)13423:562616
40 Jiří Curney (U)61723:562696
58 Filip Zakonov (O)00016:471801
70 Petr Krzyžanek (O)00018:382221
71 Milan Tomašík (U)00022:412452
77 Radek Krajcigr (U)11214:291824
88 Jan Natov (U)02223:562616
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Václav Oubrecht (O)00017:33251-3
6 Ondřej Kunt (O)01113:36180-2
10 Patrik Petr (U)00010:48142-3
11 Michal Janeček (U)00019:24241-4
14 Karel Brychta (O)00020:46261-4
15 Martin Zozulák (U)01125:38284-2
20 Jan Kourek (U)20220:38254-3
21 Ivo Teichman (U)10126:54273-2
24 Tomáš Dlesk (U)00016:12172-3
26 Daniel Škeřík (O)00000:0000
27 Lukáš Gregor (U)00004:02601
37 Přemek Pakosta (U)00014:03173-3
67 Jakub Burian (U)01120:32252-1
84 Marek Ďopan (O)00025:14272-2
85 Petr Němeček (U)00001:50301
89 Jan Bílý (O)00022:53250-2
95 Filip Krigovský (O)00020:07240-5
98 Radek Formánek (U)00016:49192-3
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Pazdera - trenér
Martin Novák - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - trenér
Peterka Milan (10.11.1994) - licence D - trenér
Pechancová Anna - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Kateřina Levínská - vedoucí
Černohorský Jan (03.07.1977) - licence C - asistent trenéra
Vítek Roman - ostatní