STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Technology Florbal MBneděle 11.03.2018; MSH Mladá BoleslavSokol Pardubice
10počet diváků: 3581
začátek 16:00; konec 17:54
Utkání: 8XM12017/2018-A187; 2. kolo; Tipsport Superliga
části: 6:1, 1:0, 3:0, střely na branku: 19:10
rozhodčí: Nábělek Jakub, Štengl Radek
delegát: Drápalová Vendula
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
77 Radek Krajcigr (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
95 Filip Krigovský (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:32-77 Radek Krajcigr40 Jiří Curney
2.1. část05:32-25 Jakub Gruber74 Lukáš Bauer
3.1. část10:12-77 Radek Krajcigr40 Jiří Curney
4.1. část15:30-17 Jakub Bína
5.1. část16:23-77 Radek Krajcigr40 Jiří Curney
6.1. část16:34-16 Tadeáš Chroust14 Tomáš Chroust
7.2. část04:27-25 Jakub Gruber58 Filip Zakonov
8.3. část02:06-58 Filip Zakonov25 Jakub Gruber
9.3. část08:02PP88 Jan Natov16 Tadeáš Chroust
10.3. část18:36-25 Jakub Gruber7 Tomáš Novák
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část18:40-95 Filip Krigovský24 Tomáš Dlesk
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
74 Lukáš Bauer101990.0060:00
30 David Rytych000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
71 Petr Musil124866.6740:00
55 Jakub Levínský76114.2920:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
7 Tomáš Novák (O)01116:391705
9 Petr Novotný (U)00000:0000
11 Petr Kološ (O)00016:381701
14 Tomáš Chroust (U)01116:381711
16 Tadeáš Chroust (U)11221:471911
17 Jakub Bína (U)10116:321635
18 Jan Řehoř (O)00021:241812
20 Martin Rožnovják (U)00000:0000
24 Josef Pluhař (U)00016:321615
25 Jakub Gruber (U)31416:421735
29 Radim Křenek (O)00000:0000
33 Jan Jelínek (O)00026:502002
40 Jiří Curney (U)03326:401902
58 Filip Zakonov (O)11216:321615
70 Petr Krzyžanek (O)00016:311601
71 Milan Tomašík (U)00021:542011
77 Radek Krajcigr (U)30320:311842
88 Jan Natov (U)10126:401932
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Václav Oubrecht (O)00020:00180-2
6 Ondřej Kunt (O)00020:21191-2
10 Patrik Petr (U)00014:26142-1
11 Michal Janeček (U)00004:5240-1
14 Karel Brychta (O)00020:37200-2
15 Martin Zozulák (U)00020:12201-4
20 Jan Kourek (U)00020:01181-2
21 Ivo Teichman (U)00020:42201-4
24 Tomáš Dlesk (U)01120:37200-2
26 Daniel Škeřík (O)00000:0000
27 Lukáš Gregor (U)00015:10141-1
37 Přemek Pakosta (U)00018:47160-2
67 Jakub Burian (U)00017:57181-4
84 Marek Ďopan (O)00020:42200-4
85 Petr Němeček (U)00002:2320-1
89 Jan Bílý (O)00018:58190-4
95 Filip Krigovský (O)10119:40171-2
98 Radek Formánek (U)00018:51181-2
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Pazdera - trenér
Martin Novák - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - trenér
Peterka Milan (10.11.1994) - licence D - trenér
Pechancová Anna - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Kateřina Levínská - vedoucí
Černohorský Jan (03.07.1977) - licence C - asistent trenéra
Vítek Roman - ostatní