STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Sokol Pardubiceneděle 18.03.2018; SH Dašická PardubiceTechnology Florbal MB
4počet diváků: 2509
začátek 19:48; konec 21:48
Utkání: 8XM12017/2018-A195; 4. kolo; Tipsport Superliga
části: 0:0, 2:4, 2:5, střely na branku: 16:31
rozhodčí: Gavlas Libor, Mikula Lukáš
delegát: Hora Radek; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
11 Michal Janeček (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
11 Petr Kološ (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část06:42-11 Michal Janeček98 Radek Formánek
2.2. část14:27-11 Michal Janeček
3.3. část16:43PP37 Přemek Pakosta84 Marek Ďopan
4.3. část19:37-37 Přemek Pakosta
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část02:47-17 Jakub Bína24 Josef Pluhař
2.2. část06:06-40 Jiří Curney88 Jan Natov
3.2. část09:14PP40 Jiří Curney71 Milan Tomašík
4.2. část12:06-71 Milan Tomašík11 Petr Kološ
5.3. část03:59-40 Jiří Curney18 Jan Řehoř
6.3. část05:18-17 Jakub Bína20 Martin Rožnovják
7.3. část07:43-24 Josef Pluhař17 Jakub Bína
8.3. část08:00-88 Jan Natov40 Jiří Curney
9.3. část10:57-88 Jan Natov
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
71 Petr Musil3192270.9760:00
55 Jakub Levínský000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 David Rytych1641275.0060:00
74 Lukáš Bauer000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Václav Oubrecht (O)00020:072401
6 Ondřej Kunt (O)00002:37410
10 Patrik Petr (U)00014:34170-3
11 Michal Janeček (U)20217:312121
14 Karel Brychta (O)00020:30230-3
15 Martin Zozulák (U)00023:43254-3
20 Jan Kourek (U)00017:30181-3
21 Ivo Teichman (U)00023:43252-3
24 Tomáš Dlesk (U)00020:072421
26 Daniel Škeřík (O)00006:4680-2
27 Lukáš Gregor (U)00009:24111-1
37 Přemek Pakosta (U)20223:05242-3
67 Jakub Burian (U)00016:10191-3
84 Marek Ďopan (O)01123:43250-3
85 Petr Němeček (U)00001:36200
89 Jan Bílý (O)00017:14190-3
95 Filip Krigovský (O)00017:091901
98 Radek Formánek (U)01117:312101
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
11 Petr Kološ (O)01126:562800
14 Tomáš Chroust (U)00017:53193-1
16 Tadeáš Chroust (U)00019:55203-1
17 Jakub Bína (U)21316:372132
18 Jan Řehoř (O)01127:062905
20 Martin Rožnovják (U)01116:372112
24 Josef Pluhař (U)11216:372112
25 Jakub Gruber (U)00000:0000
33 Jan Jelínek (O)00022:431904
40 Jiří Curney (U)31427:282394
58 Filip Zakonov (O)00018:212202
70 Petr Krzyžanek (O)00018:56200-1
71 Milan Tomašík (U)11221:53215-1
77 Radek Krajcigr (U)00020:102004
88 Jan Natov (U)21327:282334
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Milan Randa - vedoucí
Černohorský Jan (03.07.1977) - licence C - asistent trenéra
Vítek Roman - asistent trenéra
Levínská Kateřina - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Pazdera - trenér
Martin Novák - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - trenér
Peterka Milan (10.11.1994) - licence D - trenér
Pechancová Anna - fyzioterapeut