STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Sokol Pardubicesobota 17.03.2018; SH Dašická PardubiceTechnology Florbal MB
4počet diváků: 2906
začátek 14:00; konec 15:55
Utkání: 8XM12017/2018-A191; 3. kolo; Tipsport Superliga
části: 2:0, 1:4, 1:2, střely na branku: 15:32
rozhodčí: Dolanský Jiří, Sýkora Vojtěch
delegát: Zima Jan
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
71 Petr Musil (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
33 Jan Jelínek (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část11:12-4 Václav Oubrecht24 Tomáš Dlesk
2.1. část16:58-11 Michal Janeček98 Radek Formánek
3.2. část11:55-27 Lukáš Gregor67 Jakub Burian
4.3. část01:20PP37 Přemek Pakosta15 Martin Zozulák
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část05:04-88 Jan Natov40 Jiří Curney
2.2. část05:18-14 Tomáš Chroust70 Petr Krzyžanek
3.2. část10:56PP16 Tadeáš Chroust40 Jiří Curney
4.2. část17:34PP40 Jiří Curney88 Jan Natov
5.3. část17:35-24 Josef Pluhař71 Milan Tomašík
6.3. část19:53EN88 Jan Natov71 Milan Tomašík
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
71 Petr Musil3152683.8759:47
55 Jakub Levínský000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
74 Lukáš Bauer1541173.3360:00
30 David Rytych000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Václav Oubrecht (O)10121:192410
6 Ondřej Kunt (O)00000:0000
10 Patrik Petr (U)00014:121701
11 Michal Janeček (U)10117:342330
14 Karel Brychta (O)00025:48250-1
15 Martin Zozulák (U)01125:19275-1
20 Jan Kourek (U)00016:111901
21 Ivo Teichman (U)00024:44260-1
24 Tomáš Dlesk (U)01119:202300
26 Daniel Škeřík (O)00000:0000
27 Lukáš Gregor (U)10114:121721
37 Přemek Pakosta (U)10128:33252-1
67 Jakub Burian (U)01113:281601
84 Marek Ďopan (O)00024:47250-1
85 Petr Němeček (U)00000:0000
89 Jan Bílý (O)00015:572111
95 Filip Krigovský (O)00017:062200
98 Radek Formánek (U)01115:242010
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
9 Petr Novotný (U)00000:0000
11 Petr Kološ (O)00019:55211-2
14 Tomáš Chroust (U)10114:19202-1
16 Tadeáš Chroust (U)10117:15182-1
17 Jakub Bína (U)00016:171800
18 Jan Řehoř (O)00022:182111
20 Martin Rožnovják (U)00000:0000
24 Josef Pluhař (U)10116:171840
25 Jakub Gruber (U)00012:44140-1
33 Jan Jelínek (O)00032:002800
40 Jiří Curney (U)12328:082431
58 Filip Zakonov (O)00024:352420
70 Petr Krzyžanek (O)01118:592130
71 Milan Tomašík (U)02220:232270
77 Radek Krajcigr (U)00023:442101
88 Jan Natov (U)21331:402372
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Petr Mlateček - vedoucí
Černohorský Jan (03.07.1977) - licence C - asistent trenéra
Vítek Roman - asistent trenéra
Levínská Kateřina - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Pazdera - trenér
Martin Novák - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - trenér
Peterka Milan (10.11.1994) - licence D - trenér
Kohout Václav - fyzioterapeut