STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVAneděle 08.04.2018; ČPP Aréna Ostrava1. SC TEMPISH Vítkovice
4počet diváků: 1368
začátek 18:00; konec 19:55
Utkání: 8XW12017/2018-A167; 4. kolo; Extraliga žen
části: 0:4, 1:2, 3:2, střely na branku: 27:31
rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin
delegát: Seďa Petr; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
77 Pavla Kajfoszová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
10 Denisa Ferenčíková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část10:44PP88 Kristína Hudáková99 Paulína Hudáková
2.3. část05:10-68 Nela Kapcová34 Veronika Káčová
3.3. část14:12OG44 Lucie Theimerová
4.3. část19:58-10 Denisa Kotzurová34 Veronika Káčová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:19-24 Hana Koníčková26 Barbora Husková
2.1. část11:07-24 Hana Koníčková51 Natálie Martináková
3.1. část14:39PP12 Katarína Klapitová10 Denisa Ferenčíková
4.1. část14:55-24 Hana Koníčková26 Barbora Husková
5.2. část11:12-24 Hana Koníčková51 Natálie Martináková
6.2. část14:11PP26 Barbora Husková51 Natálie Martináková
7.3. část04:25-26 Barbora Husková44 Lucie Theimerová
8.3. část18:33EN24 Hana Koníčková51 Natálie Martináková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
46 Pavla Lišková81787.5019:10
75 Veronika Tomšová2261672.7340:00
91 Jana Dupčáková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
22 Lenka Kubíčková2742385.1960:00
37 Nikola Příleská000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
8 Barbora Greiplová (U)00005:1770-1
10 Denisa Kotzurová (O)10132:18291-3
12 Zuzana Šuranyiová (U)00015:24170-3
13 Tímea Patakyová (U)00000:0000
21 Barbora Sedláčková (U)00016:51241-3
23 Andrea Pastušková (U)00024:262830
24 Barbora Lichnová (U)00008:27110-2
26 Eliška Jurečková (U)00020:22252-3
32 Alena Zuzaníková (U)00008:42122-1
34 Veronika Káčová (U)02227:132690
37 Kateřina Šromotová (U)00006:20110-2
68 Nela Kapcová (U)10132:042730
73 Viktória Grossová (U)00024:02260-1
77 Pavla Kajfoszová (U)00022:30300-2
88 Kristína Hudáková (U)10126:102531
99 Paulína Hudáková (U)01128:562921
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Michaela Šponiarová (O)00030:212800
4 Petra Hložanková (U)00000:0000
5 Markéta Kolářová (U)00010:51150-1
7 Zuzana Halfarová (O)00013:381910
9 Romana Žurková (U)00011:31162-3
10 Denisa Ferenčíková (U)01127:59273-1
12 Katarína Klapitová (U)10124:352914
19 Veronika Enenkelová (U)00021:532300
24 Hana Koníčková (U)50523:002795
25 Ivana Šupáková (U)00022:102310
26 Barbora Husková (U)22416:442354
27 Šárka Boľová (U)00000:0000
44 Lucie Theimerová (U)01117:292624
48 Eliška Planková (U)00010:11140-1
51 Natálie Martináková (U)04419:522475
68 Lucie Suchánková (U)00000:0000
69 Justyna Krzywak (U)00014:08180-1
88 Alžbeta Ďuríková (U)00030:272810
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Lukáš Robenek - vedoucí
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - trenér
Jurečka Václav (15.04.1973) - licence B - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Richard Urban - trenér
Veronika Vobořilová - vedoucí