STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovice sobota 07.04.2018; SC Dubina OstravaFAT PIPE FLORBAL CHODOV
7počet diváků: 6626
začátek 17:00; konec 19:06
Utkání: 8XM12017/2018-A216; 3. kolo; Tipsport Superliga
části: 3:2, 1:3, 2:1, 1:0, střely na branku: 27:24
rozhodčí: Gavlas Libor, Mikula Lukáš
delegát: Seďa Petr; známka: 9
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
2 Lukáš Hrubý (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
68 Marek Matejčík (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:29-11 Tomáš Sladký20 Martin Tokoš
2.1. část04:02-5 Ondřej Firda
3.1. část10:08-2 Lukáš Hrubý31 Josef Rýpar
4.2. část12:54-20 Martin Tokoš17 Jan Šebesta
5.3. část03:04-55 Jakub Hubálek17 Jan Šebesta
6.3. část19:30-72 Adam Delong
7.prodloužení00:38-44 Lukáš Hájek31 Josef Rýpar
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část16:46-26 Tomáš Sýkora25 Tom Ondrušek
2.1. část18:14-68 Marek Matejčík3 Martin Pražan
3.2. část02:26PP25 Tom Ondrušek95 Michal Podhráský
4.2. část03:49PP95 Michal Podhráský32 Martin Koutný
5.2. část16:22-25 Tom Ondrušek3 Martin Pražan
6.3. část05:22-26 Tomáš Sýkora25 Tom Ondrušek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Lukáš Souček2361773.9158:33
70 Petr Gurkovský000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
90 Jan Barák2772074.0760:38
42 Karel Šantora000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Lukáš Hrubý (U)10119:052410
4 Petr Jankulár (O)00000:0000
5 Ondřej Firda (U)10111:201730
11 Tomáš Sladký (U)10123:432721
17 Jan Šebesta (U)02232:293222
19 Lukáš Řezanina (U)00018:052401
20 Martin Tokoš (U)11225:382752
23 Martin Nehera (O)00028:443300
25 Jakub Vilím (U)00000:0000
31 Josef Rýpar (U)02233:123323
33 Ladislav Gál (U)00011:351400
41 Martin Děček (O)00000:0000
44 Lukáš Hájek (U)10124:152572
53 Marek Bräuer (U)00014:261610
55 Jakub Hubálek (O)10132:143233
71 Jan Jastřembský (O)00000:0000
72 Adam Delong (U)10127:472732
79 Patrik Němec (O)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Martin Pražan (O)02227:42364-1
4 Daniel Maxa (U)00000:0000
7 Zdeněk Žák (U)00000:0000
9 Ondřej Mikeš (U)00028:02371-1
12 Dan Kašovský (U)00031:42350-2
13 Jan Fiala (O)00000:0000
14 Miloš Tyl (U)00029:34321-2
15 Tomáš Vávra (U)00000:0000
21 Marek Vávra (U)00024:31244-1
25 Tom Ondrušek (U)22427:16375-1
26 Tomáš Sýkora (O)20228:20392-1
32 Martin Koutný (U)01109:51130-1
68 Marek Matejčík (U)10128:183640
78 Michal Strachota (U)00029:26332-3
83 Michal Kotlas (O)00000:0000
91 David Bouša (O)00000:0000
93 Ondřej Plíhal (U)00000:0000
95 Michal Podhráský (O)11234:28321-2
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Komačka Václav (25.09.1989) - licence C - asistent trenéra
Výtisk Radek - asistent trenéra
Krásný Martin - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
Karel Myšák - vedoucí
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra
Karel Pelikán - fyzioterapeut