STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
K1 Florbal Žideniceneděle 15.04.2018; VUT CESA Brno 1TJ Sokol Královské Vinohrady
5počet diváků: 872
začátek 14:00; konec 15:48
Utkání: 8XW1-A196; 7. kolo; Extraliga žen
části: 1:0, 2:1, 2:1, střely na branku: 27:13
rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin
delegát: Galasovský Petr; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
16 Monika Dundelová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
11 Aneta Tvrzníková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:26-11 Eva Smutná12 Tereza Mošťková
2.2. část10:01-21 Monika Léblová4 Lucie Machů
3.2. část11:06PP39 Martina Indrová43 Jitka Drápalová
4.3. část04:11-97 Kristýna Pospíšilová16 Monika Dundelová
5.3. část05:23-27 Aneta Federselová16 Monika Dundelová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část02:33-35 Natálie Bartošová27 Nikola Bursová
2.3. část01:38PP28 Kristýna Vejvodová11 Aneta Tvrzníková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část00:0019 Lenka Novotná2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část10:3111 Aneta Tvrzníková2911 bránění ve hře
2.3. část14:2377 Adéla Skalická2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová1321184.6260:00
25 Lenka Remešová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
65 Eliška Kuchyňková2752281.4860:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Lucie Machů (U)01120:213111
9 Natálie Janečková (U)00000:0000
11 Eva Smutná (U)10124:193240
12 Tereza Mošťková (U)01124:123250
16 Monika Dundelová (U)02205:30812
19 Lenka Novotná (O)00030:454020
20 Markéta Sedláčková (U)00000:0000
21 Monika Léblová (U)10112:562123
22 Michaela Hřebíčková (U)00000:0000
27 Aneta Federselová (U)10112:241912
28 Veronika Vývodová (U)00024:333130
34 Kamila Pravcová (O)00028:374100
39 Martina Indrová (U)10123:583340
43 Jitka Drápalová (O)01131:134123
66 Noemi Knapová (U)00000:0000
79 Martina Valehrachová (U)00013:501601
97 Kristýna Pospíšilová (O)10124:343523
98 Petra Grufíková (U)00021:103220
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Eliška Šidlochová (O)00006:0380-1
9 Barbora Sladkovská (U)00005:0470-1
11 Aneta Tvrzníková (U)01129:06413-2
12 Alena Žižková (U)00008:58150-1
17 Petra Honzová (O)00034:27401-2
24 Tereza Trunečková (O)00026:12350-2
26 Michaela Lingová (U)00029:06410-2
27 Nikola Bursová (U)01122:303020
28 Kristýna Vejvodová (U)10129:06392-2
35 Natálie Bartošová (U)10125:503520
37 Kristýna Jiříčková (U)00024:273410
45 Anna Kutnarová (U)00026:493610
69 Barbora Šádková (U)00003:4660-1
77 Adéla Skalická (U)00020:583400
96 Anežka Dobisiková (U)00005:0471-1
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Petra Prouzová - vedoucí
Dernerová Andrea - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Boleslav Kytka - trenér
Pavel Doubek - vedoucí
Kalistová Lenka - ostatní
Vyrobíková Jana - ostatní