STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicesobota 21.04.2018; OSTRAVAR ARÉNAFAT PIPE FLORBAL CHODOV
3počet diváků: 67532
začátek 14:00; konec 16:15
Utkání: 8XW12017/2018-A175; 1. kolo; Extraliga žen
části: 1:0, 1:1, 0:1, 1:0, střely na branku: 25:16
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát: Šimíček Jiří; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
24 Hana Koníčková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
31 Kristýna Provázková (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část18:21-19 Veronika Enenkelová
2.2. část10:32-3 Michaela Šponiarová25 Ivana Šupáková
3.prodloužení02:11-24 Hana Koníčková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část02:40-16 Tereza Urbánková22 Martina Řepková
2.3. část11:20-71 Kristína Belicová10 Daniela Frantíková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část19:3121 Eva Preisslerová2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská1621487.5062:11
22 Lenka Kubíčková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Kristýna Provázková2532288.0062:11
83 Hana Ranochová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Michaela Šponiarová (O)10130:103291
5 Markéta Kolářová (O)00011:59160-1
7 Zuzana Halfarová (U)00012:341500
9 Romana Žurková (U)00009:111420
10 Denisa Ferenčíková (U)00032:273411
11 Anna Niemcová (O)00000:0000
12 Katarína Klapitová (U)00022:023200
19 Veronika Enenkelová (U)10131:063012
21 Klára Kociánová (U)00000:0000
24 Hana Koníčková (U)10122:15314-1
25 Ivana Šupáková (O)01127:063002
26 Barbora Husková (U)00020:443030
44 Lucie Theimerová (U)00021:342910
48 Eliška Planková (U)00009:111400
51 Natálie Martináková (U)00018:393110
69 Justyna Krzywak (U)00011:241830
88 Alžbeta Ďuríková (U)00030:183201
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)00012:471710
9 Nela Jiráková (O)00030:02341-1
10 Daniela Frantíková (U)01109:321400
11 Jana Lacková (O)00000:0000
14 Eliška Vrátná (U)00022:203140
16 Tereza Urbánková (U)10129:10371-1
17 Gabriela Tožičková (U)00024:163320
18 Magdaléna Plášková (O)00010:001620
21 Eva Preisslerová (U)00028:14350-1
22 Martina Řepková (U)01128:33365-1
27 Adéla Jůzová (O)00020:032900
28 Johana Vrbová (O)00030:24371-1
33 Petra Beránková (U)00009:321500
37 Petra Nosková (O)00008:201300
41 Markéta Svačinová (U)00024:013300
71 Kristína Belicová (U)10121:413110
77 Eva Krauskopfová (O)00000:0000
99 Karolína Kellovská (U)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Richard Urban - trenér
Veronika Vobořilová - vedoucí
Dudešek Dušan (03.10.1974) - licence C - asistent trenéra
Velecký Jiří (15.05.1984) - licence B - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Lukáš Procházka - trenér
Blanka Žitná - masér
Magdalena Klímová - ostatní