STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Technology Florbal MBsobota 21.04.2018; OSTRAVAR ARÉNA1. SC TEMPISH Vítkovice
6počet diváků: 81915
začátek 17:15; konec 19:40
Utkání: 8XM12017/2018-A225; 1. kolo; Tipsport Superliga
části: 2:3, 1:0, 2:2, 1:0, střely na branku: 25:28
rozhodčí: Gavlas Libor, Mikula Lukáš
delegát: Fikoczek Petr; známka: 9
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
71 Milan Tomašík (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
20 Martin Tokoš (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:15-88 Jan Natov70 Petr Krzyžanek
2.1. část18:46-33 Jan Jelínek40 Jiří Curney
3.2. část01:19-11 Petr Kološ71 Milan Tomašík
4.3. část12:49-71 Milan Tomašík11 Petr Kološ
5.3. část18:26EN40 Jiří Curney
6.prodloužení08:46-71 Milan Tomašík9 Petr Novotný
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:17-20 Martin Tokoš11 Tomáš Sladký
2.1. část12:14PP31 Josef Rýpar44 Lukáš Hájek
3.1. část15:19-17 Jan Šebesta72 Adam Delong
4.3. část18:50PP20 Martin Tokoš17 Jan Šebesta
5.3. část19:14-20 Martin Tokoš
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část11:5425 Jakub Gruber2909 hrubost
2.3. část18:4825 Jakub Gruber2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část17:5620 Martin Tokoš2902 blokování hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
74 Lukáš Bauer2852382.1468:46
30 David Rytych000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Lukáš Souček2451979.1766:21
70 Petr Gurkovský000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
7 Tomáš Novák (O)00019:482220
9 Petr Novotný (U)01124:112712
11 Petr Kološ (O)11226:272922
14 Tomáš Chroust (U)00029:482922
16 Tadeáš Chroust (U)00019:311710
17 Jakub Bína (U)00011:24141-1
18 Jan Řehoř (O)00015:281602
20 Martin Rožnovják (U)00000:0000
24 Josef Pluhař (U)00018:342141
25 Jakub Gruber (U)00011:501600
29 Radim Křenek (O)00000:0000
33 Jan Jelínek (O)10133:213113
40 Jiří Curney (U)11232:493122
58 Filip Zakonov (O)00014:07171-1
70 Petr Krzyžanek (O)01127:18251-1
71 Milan Tomašík (U)21327:332952
77 Radek Krajcigr (U)00000:0000
88 Jan Natov (U)10131:193132
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Lukáš Hrubý (U)00022:34260-2
4 Petr Jankulár (O)00000:0000
5 Ondřej Firda (U)00018:07193-1
11 Tomáš Sladký (U)01127:06290-1
17 Jan Šebesta (U)11234:52351-1
19 Lukáš Řezanina (U)00027:52272-1
20 Martin Tokoš (U)30332:03277-2
23 Martin Nehera (O)00033:15350-2
25 Jakub Vilím (U)00000:0000
31 Josef Rýpar (U)10127:263110
33 Ladislav Gál (U)00010:421100
41 Martin Děček (O)00000:0000
44 Lukáš Hájek (U)01130:24282-2
53 Marek Bräuer (U)00014:35144-1
55 Jakub Hubálek (O)00035:18323-1
71 Jan Jastřembský (O)00000:0000
72 Adam Delong (U)01126:512650
88 Jiří Besta (U)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Pazdera - trenér
Martin Novák - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - trenér
Peterka Milan (10.11.1994) - licence D - trenér
Anna Pechanová - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Komačka Václav (25.09.1989) - licence C - asistent trenéra
Radek Výtisk - asistent trenéra
Martin Krásný - fyzioterapeut