STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Sokol Pardubiceúterý 28.08.2018; Multifunkční MSH SkutečFlorbal MB
3počet diváků: 1209
začátek 18:00; konec 19:55
Utkání: 8XMP-2CV05; 3. kolo; Pohár České pojišťovny
části: 1:2, 1:2, 1:5, střely na branku: 32:35
rozhodčí: Balla Karel, Typl Vojtěch
delegát: Němec Jiří; známka: 6
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:01-11 Michal Janeček47 Adam Šmíd
2.2. část05:53-11 Michal Janeček
3.3. část08:49-11 Michal Janeček
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část11:55-10 Jaromír Ekl2 Martin Tokoš
2.1. část18:41-40 Jiří Curney18 Jan Řehoř
3.2. část04:23SH7 Tomáš Novák
4.2. část09:18PP40 Jiří Curney24 Josef Pluhař
5.3. část03:47-7 Tomáš Novák24 Josef Pluhař
6.3. část09:14-24 Josef Pluhař7 Tomáš Novák
7.3. část11:16-25 Jakub Gruber24 Josef Pluhař
8.3. část12:03-40 Jiří Curney70 Petr Krzyžanek
9.3. část12:30-2 Martin Tokoš7 Tomáš Novák
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část17:4345 Ondřej Hušek2911 bránění ve hře
2.2. část08:0311 Michal Janeček2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část12:5314 Tomáš Chroust2922 špatné střídání
2.1. část17:4324 Josef Pluhař2909 hrubost
3.1. část19:317 Tomáš Novák2907 nedovolené vrážení
4.2. část03:2665 Daniel Martínek2922 špatné střídání
5.2. část14:2324 Josef Pluhař2903 nadzvedávání hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Martin Haleš05-5029:01
55 Jakub Levínský04-4030:59
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
80 Petr Musil03-3060:00
74 Lukáš Bauer000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
10 Patrik Petr (U)000
11 Michal Janeček (U)303
15 Martin Zozulák (U)000
20 Jan Kourek (U)000
21 Ivo Teichman (U)000
24 Tomáš Dlesk (U)000
26 Daniel Škeřík (O)000
27 Lukáš Gregor (U)000
35 Lukáš Slabý (O)000
37 Přemek Pakosta (U)000
45 Ondřej Hušek (O)000
47 Adam Šmíd (U)011
48 Lukáš Prix (O)000
83 David Žáček (U)000
89 Jan Bílý (O)000
93 Petr Černý (U)000
95 Filip Krigovský (O)000
98 Radek Formánek (U)000
HRÁČIGAPTS
2 Martin Tokoš (U)112
7 Tomáš Novák (O)224
10 Jaromír Ekl (U)101
14 Tomáš Chroust (U)000
16 Tadeáš Chroust (U)000
17 Jakub Bína (U)000
18 Jan Řehoř (O)011
23 Tomáš Kadlec (O)000
24 Josef Pluhař (U)134
25 Jakub Gruber (U)101
28 Aleš Höffer (O)000
40 Jiří Curney (U)303
58 Filip Zakonov (O)000
65 Daniel Martínek (O)000
70 Petr Krzyžanek (O)011
75 Sebastián Šlechta (U)000
88 Jan Natov (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Jan Černohorský - vedoucí
Levínská Kateřina - fyzioterapeut
Vítek Roman - ostatní
Joska Adam - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Pazdera - trenér
Jan Pazdera - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - asistent trenéra
Peterka Milan (10.11.1994) - licence D - asistent trenéra
Pechancová Anna - fyzioterapeut
Novák Martin - kustod