STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Sokol Pardubicesobota 12.01.2019; SH Dašická PardubiceACEMA Sparta Praha
5počet diváků: 41512
začátek 17:00; konec 18:53
Utkání: 8XM1-A127; 19. kolo; Tipsport Superliga
části: 1:3, 2:6, 2:3, střely na branku: 26:32
rozhodčí: Filipčík Jiří, Filipčík Ondřej
delegát: Němec Jiří; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
4 Václav Oubrecht (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
14 Marek Zouzal (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:29-4 Václav Oubrecht47 Adam Šmíd
2.2. část06:32-4 Václav Oubrecht21 Ivo Teichman
3.2. část06:52-15 Martin Zozulák89 Jan Bílý
4.3. část14:42-4 Václav Oubrecht47 Adam Šmíd
5.3. část19:58-83 David Žáček21 Ivo Teichman
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:49-17 Milan Garčar44 Ondřej Svatoš
2.1. část07:49-14 Marek Zouzal95 Matěj Pruner
3.1. část12:10-87 Michal Kareš12 Lukáš Ujhelyi
4.2. část00:30PP24 Jan Marvánek14 Marek Zouzal
5.2. část02:54PP22 Robert Košir14 Marek Zouzal
6.2. část05:17-24 Jan Marvánek14 Marek Zouzal
7.2. část11:36-22 Robert Košir6 Dominik Bartoš
8.2. část13:15-14 Marek Zouzal95 Matěj Pruner
9.2. část18:37-14 Marek Zouzal95 Matěj Pruner
10.3. část08:00-90 Luka Časar30 Martin Beneš
11.3. část14:14-99 Marek Veselý14 Marek Zouzal
12.3. část18:28-44 Ondřej Svatoš87 Michal Kareš
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část12:5126 Daniel Škeřík2911 bránění ve hře
2.1. část19:3437 Přemek Pakosta2911 bránění ve hře
3.2. část01:104 Václav Oubrecht2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část14:5830 Martin Beneš2919 hra na zemi
2.3. část00:0012 Lukáš Ujhelyi2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Jakub Levínský32122062.5060:00
88 Jakub Víšek000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Martin Beneš2652180.7760:00
92 Jan Eckhardt000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Václav Oubrecht (O)30320:162731
10 Patrik Petr (U)00005:5680-1
11 Michal Janeček (U)00011:22140-3
15 Martin Zozulák (U)10127:12323-3
20 Jan Kourek (U)00020:49244-2
21 Ivo Teichman (U)02225:042831
24 Tomáš Dlesk (U)00027:51322-3
26 Daniel Škeřík (O)00020:24261-4
35 Lukáš Slabý (O)00006:33702
37 Přemek Pakosta (U)00016:23180-3
47 Adam Šmíd (U)02219:502521
48 Lukáš Prix (U)00008:521000
83 David Žáček (U)10120:082731
89 Jan Bílý (O)01123:47321-3
93 Petr Černý (U)00002:3940-1
97 Vojtěch Kaluža (U)00011:22140-3
98 Radek Formánek (U)00021:21281-3
99 David Petržela (U)00005:3173-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 David Ježek (O)00015:442100
6 Dominik Bartoš (O)01116:342321
12 Lukáš Ujhelyi (U)01118:332523
14 Marek Zouzal (U)34722:302643
17 Milan Garčar (O)10125:033043
22 Robert Košir (U)20220:372321
24 Jan Marvánek (O)20221:282551
28 Michal Zeman (O)00012:471701
29 Radim Křenek (O)00021:422313
44 Ondřej Svatoš (U)11227:423114
67 Jakub Burian (U)00015:442100
71 Jan Lang (U)00004:3650-1
87 Michal Kareš (U)11218:032333
88 Jan Krejča (U)00015:442140
90 Luka Časar (U)10115:442120
91 Daniel Kalaš (O)00007:0480-1
95 Matěj Pruner (U)03315:111903
99 Marek Veselý (U)10101:38422
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Jan Černohorský - vedoucí
Levínská Kateřina - fyzioterapeut
Krigovský Filip - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Kašpárek - trenér
Radek Skalička - vedoucí
Deutscher Michaela - fyzioterapeut
Novotný Jan - ostatní