STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
TJ Znojmo LAUFEN CZneděle 10.02.2019; SH TJ ZnojmoFAT PIPE FLORBAL CHODOV
2počet diváků: 21314
začátek 17:00; konec 18:51
Utkání: 8XM12018/2019-A163; 24. kolo; Tipsport Superliga
části: 0:5, 1:4, 1:5, střely na branku: 22:33
rozhodčí: Drápal Filip, Pospíšil Jakub
delegát: Galasovský Petr; známka: 9
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
33 Martin Ďuriška (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
3 Martin Pražan (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část06:35-92 Tomáš Kucharič88 Martin Šindelář
2.3. část09:00-88 Martin Šindelář92 Tomáš Kucharič
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:31-27 Martin Řezáč9 Ondřej Mikeš
2.1. část07:55-21 Marek Vávra68 Marek Matejčík
3.1. část13:03-32 Martin Koutný11 Jiří Koutný
4.1. část13:25-3 Martin Pražan21 Marek Vávra
5.1. část14:30-11 Jiří Koutný25 Tom Ondrušek
6.2. část07:03-3 Martin Pražan68 Marek Matejčík
7.2. část07:24-4 Daniel Maxa97 Šimon Doubek
8.2. část16:52-4 Daniel Maxa43 Marek Švajný
9.2. část19:13-3 Martin Pražan68 Marek Matejčík
10.3. část01:55-25 Tom Ondrušek3 Martin Pražan
11.3. část04:36-89 Mikuláš Krbec32 Martin Koutný
12.3. část11:18PP12 Dan Kašovský21 Marek Vávra
13.3. část13:54-14 Ondřej Vošta43 Marek Švajný
14.3. část15:44-21 Marek Vávra68 Marek Matejčík
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část10:458 Pavel Palát2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
50 Jan Chrást33141957.5860:00
55 Jan Hándl000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
90 Jan Barák2222090.9160:00
42 Karel Šantora000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Jiří Salava (U)00022:43220-3
7 Zdeněk Rada (O)00005:3870-3
8 Pavel Palát (U)00015:39213-7
22 Daniel Krejčíř (O)00018:00230-4
23 Jan Novák (U)00016:48221-8
26 Vojtěch Procházka (O)00021:34220-2
33 Martin Ďuriška (U)00022:20232-3
34 David Kučera (U)00016:48223-8
59 Alan Juříček (O)00020:26230-5
71 Miroslav Kladivo (O)00022:20232-3
79 Martin Pánek (O)00020:522330
81 Jozef Kriš (O)00018:42220-6
87 Ondřej Liška (U)00014:48160-2
88 Martin Šindelář (U)11220:522340
92 Tomáš Kucharič (U)11220:192220
98 Filip Daberger (O)00021:38242-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Martin Pražan (O)31421:182065
4 Daniel Maxa (O)20217:162023
9 Ondřej Mikeš (U)01119:352414
11 Jiří Koutný (U)11219:402143
12 Dan Kašovský (O)10120:132123
14 Ondřej Vošta (U)10115:311745
15 Tomáš Vávra (O)00020:452004
21 Marek Vávra (U)22421:182044
25 Tom Ondrušek (U)11220:132113
27 Martin Řezáč (U)10119:022334
32 Martin Koutný (U)11219:402123
43 Marek Švajný (O)02224:362303
68 Marek Matejčík (U)04420:452004
89 Mikuláš Krbec (U)10114:061614
97 Šimon Doubek (O)01119:022314
99 Michal Strnad (U)00007:00600
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Šťastník - trenér
Jan Kucharič - vedoucí
Jakoubek Jiří (16.07.1986) - licence B - ostatní
Stašek Igor - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
Karel Myšák - vedoucí
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra
Tvrdík Jiří - fyzioterapeut
Plíhal Ondřej - ostatní