STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
FBC ORCA KRNOVsobota 08.09.2018; SH ZŠ Krnov1. FBK Eagles Orlová
8počet diváků: 673
začátek 14:00; konec 16:10
Utkání: 8XMP2018/2019-4R01; 3. kolo; Pohár České pojišťovny
části: 1:1, 3:1, 4:1, střely na branku: 24:16
rozhodčí: Jekielek Dalibor, Piško Jan
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
22 Ondřej Miškov (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
5 Denis Smilovský (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:48-11 Jan Hlaváček22 Ondřej Miškov
2.2. část07:41-91 Jaromír Filip22 Ondřej Miškov
3.2. část11:33SH22 Ondřej Miškov48 David Musil
4.2. část19:01SH78 Dominik Novák48 David Musil
5.3. část06:28-91 Jaromír Filip11 Jan Hlaváček
6.3. část08:16PP31 Jan Šulavík22 Ondřej Miškov
7.3. část09:39-11 Jan Hlaváček22 Ondřej Miškov
8.3. část17:46EN91 Jaromír Filip22 Ondřej Miškov
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:11-89 Jiří Šrámek2 Michal Kříž
2.2. část01:39PP32 Lukáš Louda5 Denis Smilovský
3.3. část01:22PP5 Denis Smilovský32 Lukáš Louda
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část01:1348 David Musil2922 špatné střídání
2.2. část11:1144 Adam Juřina2901 sekání
3.2. část17:1591 Jaromír Filip2909 hrubost
4.2. část19:3391 Jaromír Filip5909 hrubost
5.3. část17:5531 Jan Šulavík2909 hrubost
6.3. část18:4387 Jiří Planý2901 sekání
7.3. část19:3322 Ondřej Miškov2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část18:299 Marián Antoszyk2902 blokování hokejky
2.2. část12:585 Denis Smilovský2909 hrubost
3.2. část15:0488 Adam Kučera2907 nedovolené vrážení
4.3. část08:0111 Josef Zbořil2909 hrubost
5.3. část19:334 Jan Lukáš2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
69 Ondřej Láryš1631381.2560:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Michal Klučár2471770.8360:00
24 Filip Kloza000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
11 Jan Hlaváček (U)213
20 Štěpán Lhoťan (U)000
22 Ondřej Miškov (U)156
31 Jan Šulavík (U)101
33 Ondřej Janáč (U)000
44 Adam Juřina (O)000
48 David Musil (U)022
78 Dominik Novák (U)101
87 Jiří Planý (U)000
91 Jaromír Filip (U)303
96 Štěpán Čevela (U)000
HRÁČIGAPTS
2 Michal Kříž (U)011
3 Martin Tököly (U)000
4 Jan Lukáš (U)000
5 Denis Smilovský (U)112
6 Robin Hudec (U)000
9 Marián Antoszyk (U)000
10 Filip Cihlář (U)000
11 Josef Zbořil (U)000
13 Filip Konkolský (U)000
14 Adam Krmášek (U)000
15 Tomáš Přeček (U)000
16 Filip Kryštof (U)000
32 Lukáš Louda (U)112
66 Jakub Závoda (U)000
88 Adam Kučera (U)000
89 Jiří Šrámek (U)101
REALIZAČNÍ TÝM
Štěpán Lhoťan - trenér
Martin Velička - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Louda - trenér
Lukáš Louda - vedoucí