STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Sokol Písekúterý 11.09.2018; SH Písek - obloukováSK Florbal Benešov
4počet diváků: 838
začátek 19:45; konec 21:45
Utkání: 8XMP2018/2019-4A01; 3. kolo; Pohár České pojišťovny
části: 1:3, 0:2, 3:3, střely na branku: 41:33
rozhodčí: Janošťák Miroslav, Vraspír Kamil
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
43 Filip Trkovský (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
7 Ondřej Bartůšek (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část12:03-12 Daniel Špírek41 Tomáš Biskup
2.3. část08:03-5 Michael Kolínský
3.3. část09:41-43 Filip Trkovský96 Martin Hrubec
4.3. část16:30-43 Filip Trkovský81 Michael Kučera
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:23-73 Jan Pavlíček16 Albert Půlpán
2.1. část03:00-7 Ondřej Bartůšek14 Ladislav Vorel
3.1. část03:47-16 Albert Půlpán9 Martin Jaeger
4.2. část13:10-71 Vojtěch Pavlíček14 Ladislav Vorel
5.2. část18:37-10 Marek Garreis9 Martin Jaeger
6.3. část03:56-47 Petr Vachtl73 Jan Pavlíček
7.3. část05:33-7 Ondřej Bartůšek23 Tomáš Pícha
8.3. část09:56-7 Ondřej Bartůšek48 Pavel Hýbek
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část00:3043 Filip Trkovský2901 sekání
2.2. část01:306 Luboš Čuka2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
96 Martin Hrubec08-8060:00
89 Robert Veselý000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
66 Lukáš Brož04-4060:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Jan Bouček (U)000
5 Michael Kolínský (U)101
6 Luboš Čuka (O)000
12 Daniel Špírek (U)101
14 Lukáš Teska (U)000
23 Ondřej Mixan (U)000
33 Vladimír Lešek (U)000
41 Tomáš Biskup (U)011
43 Filip Trkovský (U)202
57 Josef Lipovský (U)000
81 Michael Kučera (U)011
88 Daniel Kučera (U)000
90 Lukáš Cendelín (U)000
HRÁČIGAPTS
7 Ondřej Bartůšek (U)303
9 Martin Jaeger (U)022
10 Marek Garreis (U)101
14 Ladislav Vorel (U)022
16 Albert Půlpán (O)112
23 Tomáš Pícha (U)011
43 Miloš Vojtíšek (O)000
47 Petr Vachtl (U)101
48 Pavel Hýbek (O)011
71 Vojtěch Pavlíček (U)101
73 Jan Pavlíček (U)112
88 Kryštof Garreis (O)000
REALIZAČNÍ TÝM
Michal Hanzlík - trenér
Michal Hanzlík - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Brož - trenér
Pavel Hýbek - vedoucí
Aleš Chod - kustod