STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
FC Bučis Teamúterý 11.09.2018; SH VŠET.B.C. Králův Dvůr
3počet diváků: 706
začátek 19:00; konec 20:53
Utkání: 8XMP2018/2019-4D01; 3. kolo; Pohár České pojišťovny
části: 1:1, 1:3, 1:2, střely na branku: 0:0
rozhodčí: Jirka Martin, Badin Tomáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
35 Jan Hlinák (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
94 Martin Štěpnička (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:58-29 Jakub Vondruška
2.2. část10:37PP14 Tomáš Vondruška27 Tomáš Mudra
3.3. část01:28-5 Jan Pohořalý32 Tomáš Filip
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část18:39-50 Karel Horký15 Marek Sluka
2.2. část13:33-17 Michal Nový9 Jan Olšiak
3.2. část15:37-51 Jáchym Syrovátko52 Patrik Kovářík
4.2. část19:08-28 Tomáš Fait94 Martin Štěpnička
5.3. část06:58-94 Martin Štěpnička28 Tomáš Fait
6.3. část17:11-88 Matěj Kodl99 Jan Petrmichl
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:2814 Tomáš Vondruška2902 blokování hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část09:1852 Patrik Kovářík2902 blokování hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
35 Jan Hlinák06-6060:00
1 Dominik Bureš000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
7 Martin Kohout03-3060:00
31 Norbert Hirschbrich000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
4 Adam Drastich (U)000
5 Jan Pohořalý (U)101
7 Jan Gomela (U)000
11 Jaroslav Šejvl (U)000
14 Tomáš Vondruška (U)101
22 Jan Pokorný (U)000
24 Bruno Sandner (U)000
27 Tomáš Mudra (U)011
29 Jakub Vondruška (U)101
32 Tomáš Filip (U)011
33 Lukáš Kotýnek (U)000
41 David Munk (U)000
55 Adam Hub (U)000
71 Jakub Švelbl (U)000
77 Michal Soukup (U)000
87 Václav Hruška (U)000
96 Jan Štědrý (U)000
99 Petr Haspeklo (U)000
HRÁČIGAPTS
9 Jan Olšiak (U)011
11 Tomáš Vlček (U)000
15 Marek Sluka (U)011
17 Michal Nový (U)101
28 Tomáš Fait (U)112
40 Jakub Král (U)000
50 Karel Horký (U)101
51 Jáchym Syrovátko (O)101
52 Patrik Kovářík (O)011
56 David Konečný (U)000
67 Tomáš Balej (U)000
88 Matěj Kodl (U)101
93 Patrik Svoboda (U)000
94 Martin Štěpnička (U)112
99 Jan Petrmichl (U)011
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Zahalka - trenér
Stanislav Kodet - vedoucí
Buček Roman (26.11.1982) - licence A - asistent trenéra
Hovorka Vít - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Radek Križko - trenér
Michal Kubert - vedoucí
Kubert Michal (24.12.1985) - asistent trenéra
Šikola Petr (25.04.1961) - kustod