STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Sokol Pardubiceneděle 23.09.2018; SH Dašická PardubiceTechnology Florbal MB
1počet diváků: 3836
začátek 17:00; konec 18:49
Utkání: 8XM12018/2019-A030; 5. kolo; Tipsport Superliga
části: 0:1, 0:2, 1:3, střely na branku: 31:25
rozhodčí: Furmánek Jakub, Šolc Vlastimil
delegát: Háněl Lukáš
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
47 Adam Šmíd (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
80 Petr Musil (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část16:08-21 Ivo Teichman47 Adam Šmíd
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:33-18 Jan Řehoř20 Martin Tokoš
2.2. část04:40-17 Jakub Bína88 Jan Natov
3.2. část11:54PP88 Jan Natov33 Jan Jelínek
4.3. část03:38PP40 Jiří Curney71 Milan Tomašík
5.3. část07:51-20 Martin Tokoš25 Jakub Gruber
6.3. část18:57-71 Milan Tomašík25 Jakub Gruber
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část01:4445 Ondřej Hušek2911 bránění ve hře
2.2. část11:1195 Filip Krigovský2901 sekání
3.3. část02:1321 Ivo Teichman2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Jakub Levínský2561976.0060:00
1 Martin Haleš000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
80 Petr Musil3113096.7760:00
74 Lukáš Bauer000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
10 Patrik Petr (U)00011:01121-2
11 Michal Janeček (U)00011:481410
15 Martin Zozulák (U)00029:30253-1
20 Jan Kourek (U)00020:42185-1
21 Ivo Teichman (U)10122:43234-1
24 Tomáš Dlesk (U)00028:34253-2
26 Daniel Škeřík (O)00019:191910
27 Lukáš Gregor (U)00004:46520
35 Lukáš Slabý (O)00000:0000
37 Přemek Pakosta (U)00021:38241-2
45 Ondřej Hušek (U)00020:33240-2
47 Adam Šmíd (U)01117:392130
48 Lukáš Prix (U)00025:20211-1
83 David Žáček (U)00012:391440
89 Jan Bílý (O)00028:13251-1
93 Petr Černý (U)00000:35100
95 Filip Krigovský (O)00023:04252-2
98 Radek Formánek (U)00011:481400
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
7 Tomáš Novák (O)00018:252202
10 Jaromír Ekl (U)00011:181210
16 Tadeáš Chroust (U)00010:531411
17 Jakub Bína (U)10115:121531
18 Jan Řehoř (O)10120:412313
20 Martin Tokoš (U)11221:172343
23 Tomáš Kadlec (O)00011:051521
24 Josef Pluhař (U)00021:23211-1
25 Jakub Gruber (U)02219:102122
28 Aleš Höffer (O)00009:101100
33 Jan Jelínek (O)01104:21300
40 Jiří Curney (U)10129:572720
58 Filip Zakonov (O)00026:212300
70 Petr Krzyžanek (O)00025:362400
71 Milan Tomašík (U)11225:142353
88 Jan Natov (U)11229:572750
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Jan Černohorský - vedoucí
Levínská Kateřina - fyzioterapeut
Vítek Roman - asistent trenéra
Mocek Petr - asistent trenéra
Černohorský Jan - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Pazdera - trenér
Jan Pazdera - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - trenér
Peterka Milan (10.11.1994) - licence D - asistent trenéra
Novák Martin - kustod
Barbora Hegmonová - fyzioterapeut