STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Kanonýři Kladnosobota 06.10.2018; SH BIOS KladnoSokol Pardubice
2počet diváků: 3112
začátek 19:00; konec 20:50
Utkání: 8XJ12018/2019-A085; 8. kolo; KB liga juniorů
části: 0:6, 1:3, 1:3, střely na branku: 25:44
rozhodčí: Měsíček Michal, Trnka Martin
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
78 Mikuláš Plášek (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
37 Lukáš Kučera (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část02:53-78 Mikuláš Plášek
2.3. část13:06PP17 Tomáš Sochor2 Filip Molhanec
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:24-43 Filip Novák66 David Petržela
2.1. část09:36-37 Lukáš Kučera47 Adam Šmíd
3.1. část10:54SH37 Lukáš Kučera47 Adam Šmíd
4.1. část13:31-37 Lukáš Kučera6 Vojtěch Kaluža
5.1. část18:15-66 David Petržela18 Vojtěch Vlasák
6.1. část19:36-32 Dominik Czeszewski73 Marek Weinelt
7.2. část09:31SH6 Vojtěch Kaluža47 Adam Šmíd
8.2. část13:40PP37 Lukáš Kučera47 Adam Šmíd
9.2. část19:31PS66 David Petržela
10.3. část03:42-32 Dominik Czeszewski37 Lukáš Kučera
11.3. část09:56-18 Vojtěch Vlasák43 Filip Novák
12.3. část16:44-43 Filip Novák66 David Petržela
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část12:5778 Mikuláš Plášek2907 nedovolené vrážení
2.3. část19:3746 Vojtěch Pfaur2904 vysoká hokejka
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část09:5766 David Petržela2901 sekání
2.2. část08:0587 Rostislav Verner2907 nedovolené vrážení
3.3. část11:4364 Marek Macek2922 špatné střídání
4.3. část17:3112 Adam Kučera2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
45 Radek Veselý3262681.2540:00
99 Marek Pospíšil126650.0020:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Martin Haleš2522392.0060:00
21 Martin Zahálka000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Filip Molhanec (U)011
6 Daniel Šebela (U)000
9 Vojtěch Balvín (O)000
10 Matyáš Bachmaier (U)000
11 Vojtěch Řádek (U)000
17 Tomáš Sochor (U)101
22 Milan Všetečka (U)000
23 David Burda (U)000
26 Erik Papež (U)000
46 Vojtěch Pfaur (U)000
70 Vojtěch Novák (O)000
72 Lukáš Molhanec (U)000
78 Mikuláš Plášek (U)101
HRÁČIGAPTS
6 Vojtěch Kaluža (O)112
12 Adam Kučera (O)000
17 Jiří Kohoutek (O)000
18 Vojtěch Vlasák (U)112
24 Tomáš Číhař (U)000
32 Dominik Czeszewski (U)202
37 Lukáš Kučera (U)415
43 Filip Novák (U)213
47 Adam Šmíd (U)044
64 Marek Macek (U)000
66 David Petržela (U)224
73 Marek Weinelt (U)011
81 Patrik Bartoš (O)000
82 Michal Smola (U)000
87 Rostislav Verner (U)000
93 Petr Kučera (U)000
97 Matěj Gregor (U)000
98 Matouš Sákra (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Buk - trenér
Jan Buk - vedoucí
Minář Stanislav (28.10.1985) - licence C - trenér
Stůj Matěj (12.11.2000) - licence D - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Milan Randa - trenér
Milan Randa - vedoucí