STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Florbalová škola Plzeňúterý 25.09.2018; ZČU PlzeňT.B.C. Králův Dvůr
2počet diváků: 407
začátek 19:45; konec 21:40
Utkání: 8XMP-5C01; 4. kolo; Pohár České pojišťovny
části: 2:2, 0:3, 0:2, střely na branku: 21:21
rozhodčí: Husák Jan, Hajšman Lukáš
delegát: Patera Václav; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
11 Ondřej Budek (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
57 Jonáš Vaculík (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:23-11 Ondřej Budek27 Matěj Surák
2.1. část16:12-11 Ondřej Budek27 Matěj Surák
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:14-99 Jan Petrmichl
2.1. část04:37-56 David Konečný17 Michal Nový
3.2. část04:45-50 Karel Horký99 Jan Petrmichl
4.2. část15:42-57 Jonáš Vaculík51 Jáchym Syrovátko
5.2. část17:38-56 David Konečný93 Patrik Svoboda
6.3. část10:04-57 Jonáš Vaculík9 Jan Olšiak
7.3. část13:28-57 Jonáš Vaculík9 Jan Olšiak
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část19:1623 Dalibor Berka2901 sekání
2.3. část05:5123 Dalibor Berka2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část12:2552 Patrik Kovářík2902 blokování hokejky
2.2. část19:0451 Jáchym Syrovátko2902 blokování hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
50 Daniel Mayer2171466.6760:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
7 Martin Kohout2121990.4860:00
73 Roman Pohl000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
5 Matěj Zicho (U)000
8 Filip Schmidt (U)000
9 Petr Procházka (O)000
10 Jiří Trnka (U)000
11 Ondřej Budek (U)202
15 Josef Pojer (U)000
16 Ondřej Valíček (U)000
19 Vlastimil Buchta (U)000
22 Marek Firla (U)000
23 Dalibor Berka (U)000
27 Matěj Surák (U)022
28 Tomáš Janouškovec (U)000
46 Filip Tábořík (U)000
62 Jiří Mikeska (U)000
66 Marek Osvald (U)000
71 Jakub Vandák (U)000
HRÁČIGAPTS
9 Jan Olšiak (U)022
11 Tomáš Vlček (U)000
17 Michal Nový (U)011
19 Jakub Votava (U)000
28 Tomáš Fait (U)000
34 Pavel Dvořák (U)000
50 Karel Horký (U)101
51 Jáchym Syrovátko (O)011
52 Patrik Kovářík (O)000
56 David Konečný (U)202
57 Jonáš Vaculík (O)303
67 Tomáš Balej (U)000
72 Jakub Uhřík (O)000
88 Matěj Kodl (U)000
93 Patrik Svoboda (O)011
94 Martin Štěpnička (U)000
99 Jan Petrmichl (U)112
REALIZAČNÍ TÝM
Roman Surák - trenér
Roman Surák - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Radek Križko - trenér
Michal Kubert - vedoucí
Kubert Michal (24.12.1985) - asistent trenéra