STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
FTC Vysoké Mýtočtvrtek 11.10.2018; SH Domova mládeže Vysoké MýtoFlorbal Židenice
1počet diváků: 938
začátek 20:00; konec 21:55
Utkání: 8XWP2018/2019-3F01; 3. kolo; Pohár České pojišťovny žen
části: 1:3, 0:2, 0:3, střely na branku: 12:37
rozhodčí: Jansa Aleš, Jireček Daniel
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
12 Andrea Šedová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
88 Andrea Dernerová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část19:59-38 Kristýna Minářová18 Klára Minářová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:55-43 Jitka Drápalová39 Martina Indrová
2.1. část05:50-66 Noemi Knapová
3.1. část18:37-88 Andrea Dernerová39 Martina Indrová
4.2. část08:18-88 Andrea Dernerová43 Jitka Drápalová
5.2. část10:29-88 Andrea Dernerová39 Martina Indrová
6.3. část08:33-61 Monika Chromá70 Alžběta Švehlová
7.3. část11:26-66 Noemi Knapová20 Markéta Sedláčková
8.3. část18:48-97 Kristýna Pospíšilová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část15:3468 Eva Juříková2901 sekání
2.3. část03:4312 Andrea Šedová2922 špatné střídání
3.3. část13:5468 Eva Juříková2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část19:1297 Kristýna Pospíšilová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Anna Bartošová3782978.3860:00
62 Tereza Ondrová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
46 Michaela Malinová303100.0020:00
25 Lenka Remešová91888.8940:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Lucie Svobodová (U)000
4 Tereza Češková (O)000
6 Adéla Hübnerová (U)000
10 Iveta Záhorková (U)000
11 Pavla Poulová (U)000
12 Andrea Šedová (U)000
15 Aneta Suchomelová (U)000
16 Michaela Chvátalová (U)000
18 Klára Minářová (U)011
20 Barbora Zahradníková (O)000
23 Lucie Prokešová (O)000
38 Kristýna Minářová (U)101
44 Veronika Rajnyšová (O)000
66 Kristýna Spurná (U)000
68 Eva Juříková (U)000
HRÁČIGAPTS
9 Natálie Janečková (U)000
20 Markéta Sedláčková (U)011
22 Michaela Hřebíčková (U)000
26 Eliška Machalová (U)000
32 Kateřina Rybníčková (U)000
34 Kamila Pravcová (O)000
37 Eva Nečasová (U)000
39 Martina Indrová (U)033
43 Jitka Drápalová (O)112
61 Monika Chromá (U)101
66 Noemi Knapová (U)202
70 Alžběta Švehlová (U)011
88 Andrea Dernerová (U)303
97 Kristýna Pospíšilová (O)101
REALIZAČNÍ TÝM
Aleš Dejdar - trenér
Aleš Dejdar - vedoucí
Medveď Lukáš (10.12.1989) - licence C - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Smutná Eva - ostatní