STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Česko Wpátek 09.11.2018; zahraničíŠvédsko W
6počet diváků: 3267
začátek 17:00; konec 18:57
Utkání: RXWA2018/2019-1A01; 1. kolo; EFT Neuchâtel - ženy
části: 1:4, 4:1, 1:2, střely na branku: 24:30
rozhodčí: ,
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
5 Eliška Krupnová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
8 Ellen Rasmussen (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:30-24 Denisa Ratajová3 Nela Jiráková
2.2. část07:33-13 Michaela Mlejnková12 Hana Koníčková
3.2. část13:05-5 Eliška Krupnová24 Denisa Ratajová
4.2. část15:36-16 Tereza Urbánková5 Eliška Krupnová
5.2. část18:39-24 Denisa Ratajová3 Nela Jiráková
6.3. část12:27-23 Adéla Bočanová26 Nikola Hermannová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:06-11 Johanna Hultgren6 Gabriella Strandberg
2.1. část03:45-12 Sofia Joelsson8 Ellen Rasmussen
3.1. část05:59-12 Sofia Joelsson8 Ellen Rasmussen
4.1. část19:10-8 Ellen Rasmussen
5.2. část12:24-8 Ellen Rasmussen12 Sofia Joelsson
6.3. část00:52-12 Sofia Joelsson26 Emelie Wibron
7.3. část19:30-3 Amanda Delgado Johansson26 Emelie Wibron
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část16:293 Nela Jiráková2902 blokování hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část01:0128 Anna Moberg2901 sekání
2.3. část05:4021 Isabell Krantz2902 blokování hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Jana Christianová3072376.6759:30
71 Nikola Příleská000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Sophia Lundmark2461875.0060:00
1 Amanda Hill000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Nela Jiráková (O)022
5 Eliška Krupnová (U)112
7 Tereza Hanzlíková (U)000
9 Dominika Kubišová (U)000
10 Vendula Beránková (O)000
12 Hana Koníčková (O)011
13 Michaela Mlejnková (U)101
15 Natálie Martináková (U)000
16 Tereza Urbánková (U)101
17 Gabriela Tožičková (O)000
18 Magdaléna Plášková (U)000
19 Veronika Enenkelová (U)000
21 Martina Řepková (U)000
23 Adéla Bočanová (U)101
24 Denisa Ratajová (U)213
25 Denisa Kotzurová (O)000
26 Nikola Hermannová (O)011
28 Nikol Pekárková (U)000
HRÁČIGAPTS
3 Amanda Delgado Johansson (U)101
5 Anna Wijk (U)000
6 Gabriella Strandberg (O)011
7 Elin Björkman (U)000
8 Ellen Rasmussen (U)224
10 Stephanie Boberg (O)000
11 Johanna Hultgren (U)101
12 Sofia Joelsson (U)314
14 Moa Tschöp (O)000
16 Moa Gustafsson (U)000
17 Cornelia Fjellstedt (O)000
19 Moa Svanström (O)000
20 Myra Aggestål (O)000
21 Isabell Krantz (O)000
23 Matilda Sjödin (U)000
24 Ida Sundberg (O)000
26 Emelie Wibron (O)022
28 Anna Moberg (O)000
REALIZAČNÍ TÝM
Sascha Rhyner - trenér
Jakub Robenek - vedoucí
Roman Vítek - asistent trenéra
Jan Šimon - fyzioterapeut
Ivana Emmerová - fyzioterapeut
Milan Šipl - vedoucí
Brigitta Wegmann - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Åsa Karlsson - trenér
Josefina Eiremo - vedoucí
Per Tjusberg - asistent trenéra
Josefina Widar - asistent trenéra
Anders Laurell - fyzioterapeut
Kjell Söderberg - kustod