STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeňneděle 28.10.2018; Slavia VŠ PlzeňK1 Florbal Židenice
3počet diváků: 932
začátek 16:00; konec 17:48
Utkání: 8XW1-A051; 9. kolo; Extraliga žen
části: 2:0, 1:1, 0:1, střely na branku: 23:16
rozhodčí: Pěnička Zbyněk, Šafář Michal
delegát: Galasovský Petr; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
22 Helena Böhmová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
18 Karolína Krištofová (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:56-22 Helena Böhmová12 Julie Volkmannová
2.1. část19:15-51 Anna Alexandra Suková
3.2. část19:50-3 Nikola Křemenáková22 Helena Böhmová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část04:05-77 Anna Běhounková9 Natálie Janečková
2.3. část01:46-88 Andrea Dernerová66 Noemi Knapová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část11:4711 Eva Smutná2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
93 Kateřina Fialová1621487.5060:00
26 Veronika Fišerová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová2332086.9658:35
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)00019:382912
3 Nikola Křemenáková (U)10120:29261-1
4 Michaela Mašková (U)00020:46272-2
8 Magdalena Kolářová (O)00000:0000
9 Karolína Vostracká (O)00020:522811
10 Nikola Staňková (U)00020:582841
11 Šárka Denková (O)00020:20260-2
12 Julie Volkmannová (O)01120:162912
22 Helena Böhmová (U)11218:352812
27 Kateřina Šnebergrová (U)00017:292622
33 Gabriela Vaníčková (U)00021:33283-2
36 Markéta Ježková (U)00005:23800
46 Michaela Urbanová (U)00013:211902
47 Lenka Přerostová (U)00019:072621
51 Anna Alexandra Suková (U)10120:582831
70 Pavlína Škardová (O)00019:30251-2
92 Barbora Krňoulová (O)00020:472811
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
9 Natálie Janečková (U)01125:58320-1
11 Eva Smutná (U)00027:48320-1
20 Markéta Sedláčková (O)00000:21100
32 Kateřina Rybníčková (U)00011:261200
34 Kamila Pravcová (O)00026:243200
37 Eva Nečasová (U)00027:00330-1
39 Martina Indrová (O)00035:43331-1
43 Jitka Drápalová (O)00033:243620
66 Noemi Knapová (U)01114:131520
77 Anna Běhounková (U)10125:54333-1
87 Lucie Romančáková (U)00004:48730
88 Andrea Dernerová (U)10133:453650
97 Kristýna Pospíšilová (O)00032:403400
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Liška Petr - ostatní