STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
TJ Sokol Nové Strašecíúterý 23.10.2018; SH BIOS KladnoTigers Jižní Město
4počet diváků: 3036
začátek 19:45; konec 21:47
Utkání: 8XWP2018/2019-3B01; 3. kolo; Pohár České pojišťovny žen
části: 2:15, 1:11, 1:10, střely na branku: 11:40
rozhodčí: Tázler Jakub, Polanský Lukáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
7 Zuzana Tučková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
42 Kateřina Kovaříková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:37-7 Zuzana Tučková6 Kristýna Kleknerová
2.1. část10:54-15 Nina Schumannová7 Zuzana Tučková
3.2. část08:48-15 Nina Schumannová7 Zuzana Tučková
4.3. část19:45-15 Nina Schumannová7 Zuzana Tučková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:05-17 Vendula Beránková24 Lucia Jelínková
2.1. část03:07-68 Martina Kleinová22 Michaela Šulanová
3.1. část04:38-92 Eliška Chudá
4.1. část05:27-10 Iveta Hyršlová17 Vendula Beránková
5.1. část07:23-42 Kateřina Kovaříková10 Iveta Hyršlová
6.1. část08:58-42 Kateřina Kovaříková10 Iveta Hyršlová
7.1. část10:10-22 Michaela Šulanová12 Lucie Řezáčová
8.1. část11:26-42 Kateřina Kovaříková10 Iveta Hyršlová
9.1. část13:04-12 Lucie Řezáčová
10.1. část13:32-12 Lucie Řezáčová24 Lucia Jelínková
11.1. část15:13-42 Kateřina Kovaříková2 Nikola Hermannová
12.1. část16:25-12 Lucie Řezáčová
13.1. část17:25-12 Lucie Řezáčová14 Denisa Billá
14.1. část18:25-17 Vendula Beránková24 Lucia Jelínková
15.1. část19:55-2 Nikola Hermannová
16.2. část01:02-14 Denisa Billá23 Dominika Kubišová
17.2. část01:47-42 Kateřina Kovaříková24 Lucia Jelínková
18.2. část04:00-2 Nikola Hermannová42 Kateřina Kovaříková
19.2. část04:34-14 Denisa Billá23 Dominika Kubišová
20.2. část07:40-42 Kateřina Kovaříková24 Lucia Jelínková
21.2. část10:29-10 Iveta Hyršlová24 Lucia Jelínková
22.2. část11:58-14 Denisa Billá23 Dominika Kubišová
23.2. část12:27-22 Michaela Šulanová
24.2. část14:47-42 Kateřina Kovaříková24 Lucia Jelínková
25.2. část15:48PP2 Nikola Hermannová10 Iveta Hyršlová
26.2. část19:56-42 Kateřina Kovaříková22 Michaela Šulanová
27.3. část02:33-2 Nikola Hermannová42 Kateřina Kovaříková
28.3. část03:16-24 Lucia Jelínková42 Kateřina Kovaříková
29.3. část09:33-92 Eliška Chudá
30.3. část11:28-23 Dominika Kubišová14 Denisa Billá
31.3. část13:58-17 Vendula Beránková2 Nikola Hermannová
32.3. část14:30PP24 Lucia Jelínková
33.3. část16:41-12 Lucie Řezáčová
34.3. část18:07-17 Vendula Beránková42 Kateřina Kovaříková
35.3. část18:36-42 Kateřina Kovaříková10 Iveta Hyršlová
36.3. část19:23-12 Lucie Řezáčová68 Martina Kleinová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část15:317 Zuzana Tučková2901 sekání
2.3. část13:568 Eliška Jandová2901 sekání
3.3. část13:5621 Lenka Monhartová2925 nesportovní chování
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
20 Nikola Siskosová1917210.5329:47
1 Vendula Lisá211929.5230:13
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
6 Veronika Papoušková114763.6460:00
72 Kristýna Karli000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
6 Kristýna Kleknerová (U)011
7 Zuzana Tučková (U)134
8 Eliška Jandová (U)000
9 Eliška Matějková (U)000
11 Petra Šteklová (U)000
14 Veronika Koulová (U)000
15 Nina Schumannová (U)303
16 Lucie Jandová (U)000
21 Lenka Monhartová (U)000
27 Klára Šarochová (U)000
29 Zuzana Mochanová (U)000
HRÁČIGAPTS
2 Nikola Hermannová (O)426
10 Iveta Hyršlová (U)257
12 Lucie Řezáčová (U)617
13 Simona Pálková (U)000
14 Denisa Billá (O)325
17 Vendula Beránková (O)415
21 Vanda Šnajberková (O)000
22 Michaela Šulanová (O)224
23 Dominika Kubišová (U)134
24 Lucia Jelínková (U)279
42 Kateřina Kovaříková (U)9413
55 Tereza Bystrianská (U)000
64 Adéla Polívková (O)000
68 Martina Kleinová (O)112
92 Eliška Chudá (U)202
REALIZAČNÍ TÝM
Zdeněk Jánský - trenér
Zdeněk Jánský - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Iveta Hyršlová - trenér
Markéta Šteglová - vedoucí
Štegl Adam - ostatní