STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovice pátek 26.10.2018; SC Dubina OstravaSokol Pardubice
7počet diváků: 1203
začátek 19:30; konec 21:25
Utkání: 8XM1-A066; 10. kolo; Tipsport Superliga
části: 2:2, 3:1, 2:0, střely na branku: 24:12
rozhodčí: Both Martin, Černín Vladimír
delegát: Šimíček Jiří; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
72 Adam Delong (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
83 David Žáček (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část13:58-11 Tomáš Sladký31 Josef Rýpar
2.1. část18:00-71 Jan Jastřembský72 Adam Delong
3.2. část02:26-76 Kryštof Malina53 Marek Bräuer
4.2. část05:46-71 Jan Jastřembský72 Adam Delong
5.2. část14:19-72 Adam Delong31 Josef Rýpar
6.3. část03:30-11 Tomáš Sladký72 Adam Delong
7.3. část10:26-71 Jan Jastřembský23 Martin Nehera
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část13:42PP20 Jan Kourek37 Přemek Pakosta
2.1. část13:50-83 David Žáček21 Ivo Teichman
3.2. část12:59-11 Michal Janeček47 Adam Šmíd
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část12:0717 Jan Šebesta2920 hra rukou
2.2. část09:1644 Lukáš Hájek2909 hrubost
3.3. část07:5819 Lukáš Řezanina2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část11:2010 Patrik Petr2911 bránění ve hře
2.2. část09:1689 Jan Bílý2909 hrubost
3.2. část18:3726 Daniel Škeřík2924 zdržování hry
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
29 Lukáš Souček123975.0060:00
70 Petr Gurkovský000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
55 Jakub Levínský2471770.8360:00
31 Roman Vítek000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Ondřej Firda (U)00010:111210
6 Marek Polášek (U)00000:0000
8 Roman Oborák (U)00022:24210-1
11 Tomáš Sladký (U)20221:192436
13 Rostislav Gattnar (U)00016:041820
17 Jan Šebesta (U)00021:25230-1
19 Lukáš Řezanina (U)00021:27210-1
23 Martin Nehera (O)01126:452606
26 Lukáš Herblich (U)00000:0000
31 Josef Rýpar (O)02228:492616
41 Martin Děček (O)00005:54600
44 Lukáš Hájek (U)00014:04140-1
53 Marek Bräuer (U)01116:171920
55 Jakub Hubálek (O)00024:27252-1
71 Jan Jastřembský (U)30315:271936
72 Adam Delong (U)13421:192496
76 Kryštof Malina (U)10110:111210
88 Jiří Besta (U)00018:252010
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
10 Patrik Petr (U)00015:201600
11 Michal Janeček (U)10119:55213-2
15 Martin Zozulák (U)00023:55270-3
20 Jan Kourek (U)10120:18232-3
21 Ivo Teichman (U)01117:35211-1
24 Tomáš Dlesk (U)00023:55270-3
26 Daniel Škeřík (O)00021:07241-1
35 Lukáš Slabý (O)00015:45180-1
37 Přemek Pakosta (U)01121:11242-1
47 Adam Šmíd (U)01118:57200-1
48 Lukáš Prix (U)00021:11230-3
58 Jan Savický (U)00000:0000
83 David Žáček (U)10115:20172-1
89 Jan Bílý (O)00021:32240-3
93 Petr Černý (U)00000:0000
95 Filip Krigovský (O)00018:55210-1
98 Radek Formánek (U)00019:18211-1
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Veltšmíd Tomáš - vedoucí
Čevela David - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Jan Černohorský - vedoucí
Levínská Kateřina - fyzioterapeut
Joska Adam - ostatní