STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBC 4CLEAN Česká Lípasobota 03.11.2018; SH Česká LípaTechnology Florbal MB
5počet diváků: 4136
začátek 19:00; konec 20:50
Utkání: 8XM1-A083; 12. kolo; Tipsport Superliga
části: 2:2, 2:2, 1:2, střely na branku: 27:33
rozhodčí: Drápal Filip, Pospíšil Jakub
delegát: Hora Radek; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
1 Jan Dvořák (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
88 Jan Natov (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část14:28-23 Milan Tichý27 Jakub Karel
2.1. část16:17-54 Daniel Kněžour
3.2. část03:49-77 Radek Krajcigr44 Petr Novotný
4.2. část11:32-77 Radek Krajcigr
5.3. část18:25PP23 Milan Tichý50 Štěpán Slaný
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:52-88 Jan Natov40 Jiří Curney
2.1. část14:54-20 Martin Tokoš7 Tomáš Novák
3.2. část08:19PP88 Jan Natov40 Jiří Curney
4.2. část14:22-28 Aleš Höffer71 Milan Tomašík
5.3. část02:02-71 Milan Tomašík28 Aleš Höffer
6.3. část10:27-40 Jiří Curney88 Jan Natov
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část01:3037 Dominik Jansa2909 hrubost
2.2. část07:1744 Petr Novotný2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část16:3170 Petr Krzyžanek2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Jan Dvořák3362781.8260:00
30 Ivan Ponomarev000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
74 Lukáš Bauer1511493.3327:32
80 Petr Musil124866.6732:28
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
12 Lukáš Mlejnek (O)00016:09171-2
18 Jan Spilka (U)00016:09171-2
23 Milan Tichý (U)20221:552061
27 Jakub Karel (U)01118:551901
36 Radek Matějíček (U)00019:00171-2
37 Dominik Jansa (U)00018:531821
39 Drahoslav Pastor (O)00014:461701
44 Petr Novotný (U)01120:092120
50 Štěpán Slaný (O)01126:052220
54 Daniel Kněžour (U)10120:332121
55 Jakub Jirsa (U)00020:25182-2
63 Vojtěch Legner (O)00021:122000
66 Daniel Štěrba (O)00024:342120
77 Radek Krajcigr (U)20226:272260
84 Jiří Vlček (U)00000:0000
97 Alois Burian (O)00013:22130-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
7 Tomáš Novák (O)01120:372111
14 Tomáš Chroust (U)00026:15231-1
16 Tadeáš Chroust (U)00010:4485-3
17 Jakub Bína (U)00008:031001
18 Jan Řehoř (O)00007:1170-3
20 Martin Tokoš (U)10123:132442
23 Tomáš Kadlec (O)00007:1171-3
24 Josef Pluhař (U)00007:1171-3
25 Jakub Gruber (U)00024:232331
28 Aleš Höffer (O)11226:032422
33 Jan Jelínek (O)00030:062102
40 Jiří Curney (U)12326:332442
58 Filip Zakonov (O)00000:0000
70 Petr Krzyžanek (O)00024:212002
71 Milan Tomašík (U)11229:562362
88 Jan Natov (U)21325:522452
REALIZAČNÍ TÝM
Lenka Bartošová - trenér
Lenka Bartošová - vedoucí
Stožický Jiří (08.10.1983) - licence B - asistent trenéra
Daniel Obyt - fyzioterapeut
Marek Dzierža - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Pazdera - trenér
Jan Pazdera - vedoucí
Gwuźdź Radek (20.11.1990) - licence D - trenér
Peterka Milan (10.11.1994) - licence D - asistent trenéra
Hegmonová Barbora - fyzioterapeut
Novák Martin - kustod