STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovice pondělí 05.11.2018; SC Dubina OstravaBulldogs Brno
9počet diváků: 2541
začátek 18:10; konec 20:00
Utkání: 8XM1-A079; 12. kolo; Tipsport Superliga
části: 2:0, 3:0, 4:1, střely na branku: 32:15
rozhodčí: Kačer Pavel, Vašíček Ondřej
delegát: Šimíček Jiří; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
88 Jiří Besta (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
66 Adam Konečný (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část18:51-44 Lukáš Hájek17 Jan Šebesta
2.1. část19:53-72 Adam Delong31 Josef Rýpar
3.2. část11:26-44 Lukáš Hájek88 Jiří Besta
4.2. část14:24-17 Jan Šebesta44 Lukáš Hájek
5.2. část19:20-53 Marek Bräuer17 Jan Šebesta
6.3. část00:35-71 Jan Jastřembský72 Adam Delong
7.3. část08:15-53 Marek Bräuer44 Lukáš Hájek
8.3. část15:35-72 Adam Delong55 Jakub Hubálek
9.3. část19:56-19 Lukáš Řezanina23 Martin Nehera
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část10:15-66 Adam Konečný12 Martin Grlický
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část17:0521 Michal Pešák2902 blokování hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
70 Petr Gurkovský1511493.3360:00
29 Lukáš Souček000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
20 Kryštof Bartek3292371.8860:00
85 Filip Kuhn000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Ondřej Firda (U)00017:451921
6 Marek Polášek (U)00000:47100
8 Roman Oborák (U)00017:221913
11 Tomáš Sladký (U)00020:292011
13 Rostislav Gattnar (U)00006:09700
17 Jan Šebesta (U)12326:032614
19 Lukáš Řezanina (U)10118:422035
23 Martin Nehera (O)01127:582805
31 Josef Rýpar (O)01121:572233
41 Martin Děček (O)00000:0000
44 Lukáš Hájek (U)22421:022054
53 Marek Bräuer (U)20218:032043
55 Jakub Hubálek (O)01125:532623
71 Jan Jastřembský (U)10121:052222
72 Adam Delong (U)21323:292272
76 Kryštof Malina (U)00008:471001
88 Jiří Besta (U)01124:292613
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
9 Ondřej Lorenc (O)00016:39211-2
10 Martin Ulman (U)00014:15172-3
11 Oliver Gold (U)00005:3582-1
12 Martin Grlický (U)01119:52240-4
13 Matyáš Němec (U)00012:08140-1
14 Jan Vojtíšek (O)00020:16250-4
17 Radek Šomodi (O)00005:22500
19 Tomáš Kadavý (U)00022:01261-2
21 Michal Pešák (U)00017:09221-2
22 Jan Galuszka (O)00017:43222-2
25 Petr Koláčný (U)00022:01262-2
29 Petr Voltner (U)00017:22210-2
41 Jakub Marek (O)00017:43220-2
49 Lukáš Michálek (O)00020:16250-4
66 Adam Konečný (U)10121:06252-4
70 Matěj Surkoš (O)00022:01260-2
86 Martin Žák (U)00018:09222-2
87 Tomáš Pešek (U)00007:15100-1
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Čevela David - fyzioterapeut
Veltšmíd Tomáš - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Rostislav Kohút - trenér
David Kyzlink - vedoucí
Mikšl Miroslav - asistent trenéra
Bednářová Katarína - fyzioterapeut
Šomodi Petr - ostatní