STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Florbal Ústísobota 27.10.2018; SC SLUNETA Ústí n./LFBŠ Hummel Hattrick Brno
6počet diváků: 1885
začátek 20:30; konec 22:30
Utkání: 8XM2-A070; 10. kolo; 1. liga mužů
části: 1:2, 1:1, 3:2, 1:0, střely na branku: 29:24
rozhodčí: Valenta Martin, Žďárský Michal
delegát: Galasovský Petr; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
97 Radim Kühnel (O)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
70 Matěj Hronek (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:17-16 Josef Novák
2.2. část06:56-97 Radim Kühnel16 Josef Novák
3.3. část02:15-17 Viktor Kopecký13 David Stummer
4.3. část07:32-17 Viktor Kopecký68 Jiří Horák
5.3. část19:47-24 Vladimír Štorek8 Jakub Kolstrunk
6.prodloužení02:14-24 Vladimír Štorek89 Mikuláš Krbec
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:32-36 Luděk Ondráček13 David Coufal
2.1. část13:58-70 Matěj Hronek8 Lukáš Jalový
3.2. část01:24PS38 Jan Grábl
4.3. část00:37-70 Matěj Hronek6 Tomáš Brom
5.3. část17:52-13 David Coufal36 Luděk Ondráček
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část17:0738 Jan Grábl2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
98 Marek Netopilík2451979.1765:00
31 Karel Čáp000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Filip Kejík2962379.3165:00
88 Filip Létal000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
5 Jakub Krupica (U)000
6 Jonáš Janata (U)000
8 Jakub Kolstrunk (U)011
10 Václav Vavruška (U)000
13 David Stummer (O)011
16 Josef Novák (U)112
17 Viktor Kopecký (U)202
19 Dan Semerád (U)000
24 Vladimír Štorek (U)202
33 Vít Pavelka (U)000
35 Aleš Poloprutský (U)000
44 Štěpán Čuda (U)000
61 Lukáš Miščík (U)000
68 Jiří Horák (O)011
69 Jakub Koník (U)000
89 Mikuláš Krbec (U)011
97 Radim Kühnel (O)101
HRÁČIGAPTS
6 Tomáš Brom (O)011
8 Lukáš Jalový (O)011
12 Marek Fuchs (U)000
13 David Coufal (U)112
16 Michal Machálek (U)000
23 Jakub Andrle (O)000
25 Dominik Dvořák (O)000
36 Luděk Ondráček (U)112
38 Jan Grábl (U)101
70 Matěj Hronek (U)202
76 Vít Máček (U)000
92 Jonáš Kůra (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Marek Vojta - trenér
Vladimír Štorek - vedoucí
Beneš Dominik - ostatní
Fořt Miroclav - ostatní
Täuber Lukáš - ostatní
Pucarević Adam - ostatní
Vlček Pavel - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Marek Fiala - trenér
Marek Fiala - vedoucí
David Sládeček - ostatní