STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
K1 Florbal Židenicepátek 26.10.2018; VUT CESA Brno 1FBS Olomouc
1počet diváků: 1323
začátek 19:00; konec 20:49
Utkání: 8XW1-A045; 8. kolo; Extraliga žen
části: 1:0, 0:2, 0:1, střely na branku: 16:12
rozhodčí: Prouza Michal, Rogowski Petr
delegát: Cholek Zdeněk; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
37 Eva Nečasová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
44 Martina Pejzlová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část12:44-34 Kamila Pravcová11 Eva Smutná
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část17:23-11 Tereza Mošťková26 Lucie Cholinská
2.2. část19:41PP44 Martina Pejzlová26 Lucie Cholinská
3.3. část19:56EN11 Tereza Mošťková44 Martina Pejzlová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část19:1637 Eva Nečasová2902 blokování hokejky
2.3. část15:1634 Kamila Pravcová2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část03:399 Veronika Rozenbergová2902 blokování hokejky
2.2. část13:1010 Jitka Oháňková2901 sekání
3.3. část09:1998 Tereza Tomanová2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová112981.8258:42
46 Michaela Malinová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková1611593.7560:00
22 Lenka Kubíčková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
8 Vendula Šimonová (U)00015:291600
9 Natálie Janečková (U)00026:463400
11 Eva Smutná (U)01126:57351-1
20 Markéta Sedláčková (O)00001:02100
22 Michaela Hřebíčková (U)00000:0000
32 Kateřina Rybníčková (U)00013:051500
34 Kamila Pravcová (O)10133:16332-1
37 Eva Nečasová (U)00026:57352-1
39 Martina Indrová (O)00034:19351-1
43 Jitka Drápalová (O)00034:21363-1
66 Noemi Knapová (U)00001:30100
70 Alžběta Švehlová (U)00000:0000
77 Anna Běhounková (U)00019:092930
87 Lucie Romančáková (U)00004:39500
88 Andrea Dernerová (U)00034:21363-1
97 Kristýna Pospíšilová (O)00026:453410
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Tereza Reimerová (U)00024:512920
5 Šárka Kylarová (U)00008:291200
9 Veronika Rozenbergová (O)00024:213200
10 Jitka Oháňková (U)00027:123212
11 Tereza Mošťková (U)20226:243022
14 Anna Křížková (O)00028:023401
15 Pavla Manová (U)00007:03700
17 Tereza Bořutová (U)00010:361400
21 Kateřina Slezáková (U)00009:091400
23 Michaela Žáková (U)00021:05273-1
26 Lucie Cholinská (U)02229:143122
36 Sára Jakubkovičová (O)00025:023300
44 Martina Pejzlová (O)11235:063621
77 Dominika Václavíková (O)00000:0000
98 Tereza Tomanová (U)00017:44240-1
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Ondrejková Dita - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Tereza Reimerová - vedoucí
Grufíková Marie (16.12.1999) - licence D - asistent trenéra