STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBS Olomoucneděle 28.10.2018; SH Čajkaréna OlomoucIvanti Tigers Jižní Město
1počet diváků: 449
začátek 17:00; konec 18:37
Utkání: 8XW1-A054; 9. kolo; Extraliga žen
části: 0:4, 1:0, 0:5, střely na branku: 17:50
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
22 Lenka Kubíčková (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
10 Iveta Hyršlová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část05:53-10 Jitka Oháňková24 Tereza Reimerová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:28-2 Nikola Hermannová10 Iveta Hyršlová
2.1. část06:03-14 Denisa Billá8 Kateřina Pisárová
3.1. část09:53-24 Lucia Jelínková10 Iveta Hyršlová
4.1. část16:27-10 Iveta Hyršlová
5.3. část06:40-7 Dagmar Surá22 Michaela Šulanová
6.3. část07:32-64 Adéla Polívková15 Vendula Beránková
7.3. část10:22-14 Denisa Billá23 Dominika Kubišová
8.3. část14:54-24 Lucia Jelínková10 Iveta Hyršlová
9.3. část19:03-92 Eliška Chudá12 Lucie Řezáčová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část03:1064 Adéla Polívková2910 držení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
22 Lenka Kubíčková5094182.0060:00
25 Martina Franková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
72 Kristýna Karli1711694.1260:00
66 Lucie Špačková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
7 Tereza Tomanová (U)00016:38242-3
9 Veronika Rozenbergová (O)00030:27380-4
10 Jitka Oháňková (U)10126:31352-3
12 Tereza Mošťková (U)00028:11372-4
13 Michaela Žáková (U)00028:23343-3
15 Pavla Manová (U)00015:46201-2
21 Sára Jakubkovičová (O)00029:41370-4
24 Tereza Reimerová (U)01127:22353-3
27 Petra Sedláková (U)00025:30351-3
44 Martina Pejzlová (U)00030:20390-4
50 Lucie Cholinská (U)00027:55373-4
67 Šárka Kylarová (U)00004:5670-1
88 Dominika Václavíková (O)00008:20110-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (O)10126:342723
7 Dagmar Surá (U)10118:592032
8 Kateřina Pisárová (U)01110:341111
10 Iveta Hyršlová (U)13423:002233
12 Lucie Řezáčová (U)01119:142152
14 Denisa Billá (O)20218:471943
15 Vendula Beránková (O)01126:232753
21 Vanda Šnajberková (U)00009:341001
22 Michaela Šulanová (O)01124:372454
23 Dominika Kubišová (U)01117:191863
24 Lucia Jelínková (U)20223:152243
42 Kateřina Kovaříková (U)00022:132123
64 Adéla Polívková (U)10120:172222
68 Martina Kleinová (O)00019:342115
92 Eliška Chudá (U)10117:401932
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Tereza Reimerová - vedoucí
Křížková Anna (19.06.2001) - licence D - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Iveta Hyršlová - trenér
Markéta Šteglová - vedoucí
Štegl Adam - ostatní
Hejret Daniel - ostatní