STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkoviceneděle 28.10.2018; SH Sareza OstravaCrazy girls FBC Liberec
8počet diváků: 600
začátek 16:00; konec 17:55
Utkání: 8XW1-A052; 9. kolo; Extraliga žen
části: 2:0, 3:0, 3:0, střely na branku: 41:10
rozhodčí: Drška Jan, Meisner Jiří
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
16 Zuzana Šponiarová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
66 Michaela Mlejnková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:44-26 Barbora Husková69 Justyna Krzywak
2.1. část12:52-26 Barbora Husková69 Justyna Krzywak
3.2. část07:53PP26 Barbora Husková16 Zuzana Šponiarová
4.2. část11:57-16 Zuzana Šponiarová19 Veronika Enenkelová
5.2. část15:55PP48 Eliška Planková19 Veronika Enenkelová
6.3. část07:00-69 Justyna Krzywak26 Barbora Husková
7.3. část14:48-16 Zuzana Šponiarová22 Sára Seevaldová
8.3. část17:51-16 Zuzana Šponiarová2 Alžbeta Ďuríková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část16:583 Šárka Boľová2915 nedovolená vzdálenost
2.3. část12:3716 Zuzana Šponiarová2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část06:2812 Hana Koníčková2907 nedovolené vrážení
2.2. část15:286 Kristýna Zelníčková2902 blokování hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
73 Petra Klečková10010100.0060:00
37 Nikola Příleská000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Martina Lerchová4183380.4960:00
23 Marcela Štěpánová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Alžbeta Ďuríková (O)01122:532623
3 Šárka Boľová (U)00018:532130
5 Markéta Kolářová (O)00018:312000
9 Lenka Novotná (O)00018:362313
13 Jana Trošková (U)00019:572241
16 Zuzana Šponiarová (U)31421:572663
17 Kateřina Peterková (U)00011:561410
19 Veronika Enenkelová (U)02222:532643
22 Sára Seevaldová (U)01108:09902
25 Ivana Šupáková (O)00021:012443
26 Barbora Husková (U)31417:122093
44 Lucie Theimerová (O)00018:362303
48 Eliška Planková (U)10117:592223
65 Barbora Suchánková (U)00018:312000
68 Lucie Suchánková (O)00011:561410
69 Justyna Krzywak (U)12320:282333
71 Tereza Mikulová (O)00006:35610
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
6 Kristýna Zelníčková (U)00009:011200
7 Eliška Poláková (U)00026:22340-3
9 Kristýna Zíková (U)00000:0000
10 Klára Leierová (U)00036:19351-2
12 Hana Koníčková (U)00034:54351-2
13 Markéta Rumlová (O)00027:34342-5
14 Adéla Dlouhá (U)00032:26361-1
19 Aneta Foffová (O)00023:06320-4
24 Veronika Ljachová (U)00015:15221-4
25 Michaela Vejdělková (U)00033:11331-3
27 Gabriela Horáková (U)00023:41330-4
66 Michaela Mlejnková (U)00036:19353-2
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Dudešek Dušan (03.10.1974) - licence C - asistent trenéra
Saidl Filip - fyzioterapeut
Nebelová Kateřina - lékař
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Procházka - trenér
Blanka Procházková - vedoucí
Procházková Blanka (21.06.1972) - licence B - asistent trenéra