STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBS Olomoucsobota 17.11.2018; SH Čajkaréna OlomoucCrazy girls FBC Liberec
5počet diváků: 730
začátek 17:00; konec 19:45
Utkání: 8XW1-A064; 11. kolo; Extraliga žen
části: 1:0, 3:0, 1:0, střely na branku: 32:33
rozhodčí: Krátký Jakub, Vojkůvka Pavel
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
25 Martina Franková (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
12 Hana Koníčková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část15:10-12 Tereza Mošťková50 Lucie Cholinská
2.2. část08:21PP44 Martina Pejzlová50 Lucie Cholinská
3.2. část12:15PP24 Tereza Reimerová9 Veronika Rozenbergová
4.2. část13:32-24 Tereza Reimerová
5.3. část02:30-13 Michaela Žáková24 Tereza Reimerová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část17:0312 Tereza Mošťková2902 blokování hokejky
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část07:2866 Michaela Mlejnková5901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková27027100.0060:00
22 Lenka Kubíčková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
23 Marcela Štěpánová2752281.4860:00
31 Martina Lerchová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
7 Tereza Tomanová (U)00030:054302
9 Veronika Rozenbergová (O)01131:514012
10 Jitka Oháňková (U)00025:143721
12 Tereza Mošťková (U)10128:394261
13 Michaela Žáková (U)10131:524352
14 Anna Křížková (O)00026:213821
18 Kateřina Slezáková (U)00003:19400
24 Tereza Reimerová (U)21330:314252
27 Petra Sedláková (U)00001:37300
44 Martina Pejzlová (O)10127:514031
50 Lucie Cholinská (U)02229:294171
63 Marie Grufíková (U)00000:0000
67 Šárka Kylarová (O)00031:114012
88 Dominika Václavíková (O)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Martina Dostalíková (U)00030:52316-1
6 Kristýna Zelníčková (U)00011:41150-1
9 Kristýna Zíková (U)00000:0000
10 Klára Leierová (U)00035:403240
12 Hana Koníčková (U)00036:56324-1
13 Markéta Rumlová (O)00026:00303-3
14 Adéla Dlouhá (U)00025:45294-1
18 Pavla Bárková (U)00037:06323-1
19 Aneta Foffová (O)00024:22300-3
21 Barbora Knotková (U)00023:33301-2
27 Gabriela Horáková (U)00011:13140-1
66 Michaela Mlejnková (U)00033:45308-1
REALIZAČNÍ TÝM
Alice Pavlíková - trenér
Tereza Reimerová - vedoucí
Sklenářová Alena (15.10.1989) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Procházka - trenér
Blanka Procházková - vedoucí
Procházková Blanka (21.06.1972) - licence B - asistent trenéra
Barek Petr - ostatní
Wesley Petra - masér