STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkoviceneděle 18.11.2018; SC Dubina OstravaFbŠ Bohemians
12počet diváků: 500
začátek 16:00; konec 17:55
Utkání: 8XW1-A062; 11. kolo; Extraliga žen
části: 6:0, 4:0, 2:0, střely na branku: 28:12
rozhodčí: Krátký Jakub, Vojkůvka Pavel
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
16 Zuzana Šponiarová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
17 Hana Poláková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:15-19 Veronika Enenkelová25 Ivana Šupáková
2.1. část07:08-69 Justyna Krzywak44 Lucie Theimerová
3.1. část10:04-17 Kateřina Peterková16 Zuzana Šponiarová
4.1. část10:53-25 Ivana Šupáková16 Zuzana Šponiarová
5.1. část14:24-16 Zuzana Šponiarová22 Sára Seevaldová
6.1. část15:53-3 Šárka Boľová13 Jana Trošková
7.2. část06:10-48 Eliška Planková44 Lucie Theimerová
8.2. část08:37-19 Veronika Enenkelová22 Sára Seevaldová
9.2. část12:40-13 Jana Trošková71 Tereza Mikulová
10.2. část18:19-22 Sára Seevaldová16 Zuzana Šponiarová
11.3. část11:28-5 Markéta Kolářová3 Šárka Boľová
12.3. část18:17-25 Ivana Šupáková16 Zuzana Šponiarová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část18:2512 Hai Ly Nguyenová2907 nedovolené vrážení
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská12012100.0060:00
73 Petra Klečková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Daniela Kreisingerová28121657.1460:00
33 Jitka Omelková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Šárka Boľová (U)11219:352424
5 Markéta Kolářová (O)10119:302227
9 Lenka Novotná (O)00019:002302
13 Jana Trošková (U)11220:012312
16 Zuzana Šponiarová (U)14522:062427
17 Kateřina Peterková (U)10112:391614
19 Veronika Enenkelová (U)20221:362337
22 Sára Seevaldová (U)12319:592228
25 Ivana Šupáková (O)21319:592238
26 Barbora Husková (U)00021:062422
44 Lucie Theimerová (O)02218:542202
48 Eliška Planková (U)10120:002422
65 Barbora Suchánková (U)00006:55710
68 Lucie Suchánková (O)00018:032322
69 Justyna Krzywak (U)10121:582442
71 Tereza Mikulová (O)01118:492312
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Lucie Reinšteinová (U)00012:09160-3
3 Adéla Cukrová (U)00005:3380-1
4 Veronika Bašová (U)00012:09160-3
7 Lucie Šindelářová (U)00020:48230-4
10 Eliška Reischlová (U)00022:11242-4
11 Andrea Kadidlová (U)00025:05272-5
12 Hai Ly Nguyenová (U)00012:09160-3
16 Aneta Toulová (U)00025:05270-5
17 Hana Poláková (U)00025:05275-5
37 Julie Chaloupková (U)00006:1870-1
41 Eliška Císařová (U)00012:09162-3
64 Eliška Nová (O)00025:05270-5
67 Veronika Loudová (O)00018:26200-3
70 Jessica Zlámalová (U)00022:46250-4
77 Anna - Marie Divišová (U)00022:46251-4
88 Jana Pavlicová (U)00006:3680-2
94 Adéla Bočanová (U)00024:05250-5
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Dudešek Dušan (03.10.1974) - licence C - asistent trenéra
Saidl Filip - fyzioterapeut
Nebelová Kateřina - lékař
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Krbec - trenér
Tereza Blažková - vedoucí
Musil Filip - masér
Blažková Tereza (22.04.1993) - licence B - trenér
Grigar Tomáš (16.09.1991) - licence B - trenér