STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
ACEMA Sparta Praha UNYPneděle 04.11.2018; Aréna Sparta1. SC TEMPISH Vítkovice
11počet diváků: 335
začátek 10:30; konec 12:31
Utkání: 8XJ1-A134; 3. kolo; KB liga juniorů
části: 4:1, 4:3, 3:1, střely na branku: 27:21
rozhodčí: Rousek David, Sochůrek Ondřej
delegát: Matyáš Jiří; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
74 Matyáš Velc (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
1 Štěpán Zerzoň (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:58-96 David Kozelka93 Ondřej Hurt
2.1. část08:59-74 Matyáš Velc42 Daniel Riley
3.1. část17:38SH89 Martin Remeš23 Martin Zeman
4.1. část18:47-25 Petr Tlapa74 Matyáš Velc
5.2. část09:22OG26 Lukáš Herblich
6.2. část11:40-93 Ondřej Hurt96 David Kozelka
7.2. část15:30-89 Martin Remeš46 Vilém Kavan
8.2. část16:42-74 Matyáš Velc81 Matěj Čermák
9.3. část09:45OG35 Jan Besta
10.3. část13:26-74 Matyáš Velc18 Lukáš Veber
11.3. část14:58PP74 Matyáš Velc21 Daniel Richtr
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:29PP26 Lukáš Herblich64 Štěpán Kaleta
2.2. část05:34-64 Štěpán Kaleta42 Jakub Koch
3.2. část07:14-26 Lukáš Herblich9 Ondřej Čech
4.2. část10:06-13 Rostislav Gattnar2 Daniel Sekula
5.3. část03:26PP26 Lukáš Herblich76 Kryštof Malina
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část09:1329 Jan Kolář2902 blokování hokejky
2.1. část15:4829 Jan Kolář2911 bránění ve hře
3.3. část02:3593 Ondřej Hurt2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část07:4235 Jan Besta2901 sekání
2.3. část13:5511 Ondřej Sidunov2901 sekání
3.3. část18:0315 Matouš Zita2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
53 Filip Čermák2151676.1960:00
35 Lukáš Bezpalec000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Štěpán Zerzoň27111659.2660:00
98 Patrik Plevák000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
16 Filip Tlapa (U)000
18 Lukáš Veber (O)011
21 Daniel Richtr (O)011
23 Martin Zeman (O)011
25 Petr Tlapa (U)101
29 Jan Kolář (U)000
37 Jakub Krsek (O)000
42 Daniel Riley (O)011
46 Vilém Kavan (U)011
62 Jan Linhart (O)000
67 Marek Nachtmann (U)000
70 Josef Huňat (O)000
74 Matyáš Velc (U)415
80 Daniel Šterbák (U)000
81 Matěj Čermák (U)011
89 Martin Remeš (U)202
93 Ondřej Hurt (U)112
96 David Kozelka (U)112
HRÁČIGAPTS
2 Daniel Sekula (O)011
3 Daniel Lademberger (O)000
9 Ondřej Čech (U)011
10 Adam Choma (U)000
11 Ondřej Sidunov (U)000
13 Rostislav Gattnar (U)101
15 Matouš Zita (U)000
26 Lukáš Herblich (U)303
35 Jan Besta (U)000
40 Tomáš Hanzlík (U)000
42 Jakub Koch (U)011
43 Matěj Kapec (U)000
64 Štěpán Kaleta (U)112
76 Kryštof Malina (U)011
79 Jan Vojáček (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Jaroslav Berka - trenér
David Hendrich - vedoucí
Mandelbaum Marek - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Sladký - trenér
Václav Gurkovský - vedoucí
Gurkovský Václav (17.02.1993) - licence C - asistent trenéra