STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBC 4CLEAN Česká Lípaneděle 16.12.2018; SH Česká LípaFBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
6počet diváků: 2235
začátek 17:00; konec 19:00
Utkání: 8XM1-A112; 16. kolo; Tipsport Superliga
části: 1:2, 3:2, 1:1, 1:0, střely na branku: 26:24
rozhodčí: Furmánek Jakub, Šolc Vlastimil
delegát: Kalanin Marek; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
77 Radek Krajcigr (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
38 Jan Daniš (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:22-77 Radek Krajcigr55 Jakub Jirsa
2.2. část00:53-54 Daniel Kněžour50 Štěpán Slaný
3.2. část14:49-88 Jaromír Ekl77 Radek Krajcigr
4.2. část19:48-54 Daniel Kněžour37 Dominik Jansa
5.3. část16:13-77 Radek Krajcigr37 Dominik Jansa
6.prodloužení01:25-77 Radek Krajcigr50 Štěpán Slaný
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:59PP38 Jan Daniš43 Michal Sládek
2.1. část16:12-43 Michal Sládek27 Dominik Eichner
3.2. část11:16-43 Michal Sládek22 Jiří Šebesta
4.2. část12:00-99 Vojtěch Mžyk25 Matyáš Šindler
5.3. část18:36-38 Jan Daniš25 Matyáš Šindler
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část09:1854 Daniel Kněžour2901 sekání
2.1. část19:1937 Dominik Jansa2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část19:1917 Marek Lipový2909 hrubost
2.2. část12:4527 Dominik Eichner2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Ivan Ponomarev2442083.3360:00
1 Jan Dvořák000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Štěpán Laja2662076.9257:44
33 Ondřej Kolajta000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
9 Marek Dzierža (U)00000:0000
12 Lukáš Mlejnek (O)00007:2471-1
16 Tomáš Kadlec (O)00031:311801
18 Jan Spilka (U)00009:4080-1
23 Milan Tichý (U)00023:131640
27 Jakub Karel (U)00008:4070-1
29 Jan Merlíček (U)00020:101630
37 Dominik Jansa (U)02223:131621
39 Drahoslav Pastor (O)00007:2471-1
44 Petr Novotný (U)00007:2470-1
50 Štěpán Slaný (O)02232:191902
54 Daniel Kněžour (U)20223:361823
55 Jakub Jirsa (U)01122:48171-1
66 Daniel Štěrba (O)00028:46172-1
77 Radek Krajcigr (U)31428:361641
88 Jaromír Ekl (U)10125:271723
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
8 Tomáš Kubíček (O)00000:0000
14 Jiří Juhaňák (U)00028:492521
17 Marek Lipový (O)00002:5230-1
22 Jiří Šebesta (O)01130:08270-2
23 Filip Hrabal (U)00002:42420
25 Matyáš Šindler (U)02229:472601
27 Dominik Eichner (U)01125:052511
29 Václav Jurdzin (O)00005:34300
38 Jan Daniš (U)20235:292950
43 Michal Sládek (U)21331:532950
44 Jakub Mendrek (U)00027:08291-2
57 Patrik Posselt (U)00023:382200
65 Jiří Bauer (O)00035:062940
69 Šimon Kuczera (O)00000:0000
88 Filip Čonka-Skyba (U)00023:33233-2
99 Vojtěch Mžyk (U)10103:47411
REALIZAČNÍ TÝM
Lenka Bartošová - trenér
Lenka Bartošová - vedoucí
Stožický Jiří (08.10.1983) - licence B - asistent trenéra
Obyt Dan - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Karel Ševčík - trenér
Martin Fielek - vedoucí
Fielek Martin (26.07.1981) - licence B - asistent trenéra
Němec Rostislav - masér