STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Florbal Ústíčtvrtek 08.11.2018; SC SLUNETA Ústí n./LFLORBAL CHODOV
1počet diváků: 13511
začátek 20:00; konec 21:46
Utkání: 8XMP2018/2019-7A01; 6. kolo; Pohár České pojišťovny
části: 0:1, 1:3, 0:7, střely na branku: 23:38
rozhodčí: Jelínek Jiří, Libecajt Josef
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část06:19-17 Viktor Kopecký27 Dan Semerád
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část15:02PS3 Martin Pražan
2.2. část00:23-21 Marek Vávra9 Ondřej Mikeš
3.2. část11:05-14 Ondřej Vošta68 Marek Matejčík
4.2. část19:02-97 Šimon Doubek
5.3. část00:06-9 Ondřej Mikeš97 Šimon Doubek
6.3. část05:01-13 Jiří Lebeda48 Ivan Pergler
7.3. část05:39-21 Marek Vávra93 Ondřej Plíhal
8.3. část06:38-27 Martin Řezáč68 Marek Matejčík
9.3. část08:48-97 Šimon Doubek42 Karel Šantora
10.3. část11:47PP21 Marek Vávra3 Martin Pražan
11.3. část19:33-27 Martin Řezáč14 Ondřej Vošta
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část10:3533 Vít Pavelka2901 sekání
2.3. část11:0897 Radim Kühnel2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
98 Marek Netopilík37112670.2760:00
31 Karel Čáp000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
42 Karel Šantora2312295.6560:00
90 Jan Barák000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
10 Václav Vavruška (U)000
12 Dominik Beneš (U)000
13 David Stummer (O)000
14 Pavel Vítek (U)000
16 Josef Novák (U)000
17 Viktor Kopecký (U)101
24 Vladimír Štorek (U)000
25 Filip Vybíral (U)000
27 Dan Semerád (U)011
28 Jakub Krupica (U)000
33 Vít Pavelka (U)000
35 Aleš Poloprutský (U)000
55 Lukáš Täuber (O)000
67 Pavel Vlček (U)000
68 Jiří Horák (O)000
96 Adam Pucarević (U)000
97 Radim Kühnel (O)000
HRÁČIGAPTS
3 Martin Pražan (O)112
7 Martin Fenik (U)000
9 Ondřej Mikeš (U)112
11 Jiří Koutný (U)000
12 Dan Kašovský (O)000
13 Jiří Lebeda (U)101
14 Ondřej Vošta (U)112
15 Tomáš Vávra (O)000
21 Marek Vávra (U)303
27 Martin Řezáč (U)202
48 Ivan Pergler (U)011
68 Marek Matejčík (U)022
93 Ondřej Plíhal (U)011
95 Michal Podhráský (O)000
97 Šimon Doubek (O)213
99 Michal Strnad (O)000
REALIZAČNÍ TÝM
Marek Vojta - trenér
Vladimír Štorek - vedoucí
Alinče Ladislav - fyzioterapeut
Kolstrunk Jakub (09.04.1997) - licence D - asistent trenéra
Miroslav Fořt - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
Karel Myšák - vedoucí
Sýkora Tomáš - ostatní
Tvrdík Jiří - fyzioterapeut
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra