STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Z.F.K. AQM Petroviceneděle 11.11.2018; MSH Havířov1. SC Bohumín´ 98
22počet diváků: 00
začátek 17:20; konec 18:20
Utkání: 7MS22018/2019-B033; 7. kolo; Moravskoslezský přebor starších žáků
části: 10:0, 6:0, 6:0, střely na branku: 0:0
rozhodčí: Duda Jan, Lepík Ondřej
delegát:
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:07-12 Dominik Herman8 Oldřich Hanák
2.1. část01:21-16 Tomáš Pawliczek24 Dalibor Kocur
3.1. část01:53-24 Dalibor Kocur16 Tomáš Pawliczek
4.1. část03:47-24 Dalibor Kocur16 Tomáš Pawliczek
5.1. část04:44-10 Ondřej Waliczek25 Petr Vojkůvka
6.1. část04:56-24 Dalibor Kocur16 Tomáš Pawliczek
7.1. část06:34-24 Dalibor Kocur3 Tomáš Palowski
8.1. část07:54-3 Tomáš Palowski
9.1. část09:26-10 Ondřej Waliczek4 Adam Kubatko
10.1. část09:46-24 Dalibor Kocur16 Tomáš Pawliczek
11.2. část00:30-12 Dominik Herman8 Oldřich Hanák
12.2. část01:56-10 Ondřej Waliczek4 Adam Kubatko
13.2. část02:21-25 Petr Vojkůvka8 Oldřich Hanák
14.2. část03:13PS7 Jan Pátra
15.2. část10:00-23 Petr Krišťak16 Tomáš Pawliczek
16.2. část11:24-6 Nicola Raszyková25 Petr Vojkůvka
17.3. část03:05-25 Petr Vojkůvka13 Mikeš Mlotek
18.3. část03:52-24 Dalibor Kocur
19.3. část04:36-10 Ondřej Waliczek3 Tomáš Palowski
20.3. část04:44-25 Petr Vojkůvka
21.3. část08:23-25 Petr Vojkůvka
22.3. část10:54-16 Tomáš Pawliczek24 Dalibor Kocur
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
33 Michal Gorecki000036:00
1 Rostislav Křevký000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
33 Mikuláš Drápela022-22036:00
31 Martin Nitsche000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Tomáš Palowski (U)123
4 Adam Kubatko (U)022
6 Nicola Raszyková (U)101
7 Jan Pátra (U)101
8 Oldřich Hanák (U)033
10 Ondřej Waliczek (U)404
12 Dominik Herman (U)202
13 Mikeš Mlotek (U)011
16 Tomáš Pawliczek (U)257
19 Nela Reclíková (U)000
23 Petr Krišťak (U)101
24 Dalibor Kocur (U)628
25 Petr Vojkůvka (O)426
HRÁČIGAPTS
2 Ondřej Šindelka (U)000
3 Marek Sivek (U)000
5 Filip Vančík (O)000
9 Tobiáš Janus (O)000
10 Martin Šimek (U)000
11 Jan Šípek (U)000
12 Jan Salamon (U)000
15 Kryštof Hémeth (U)000
18 David Tkadlec (O)000
REALIZAČNÍ TÝM
Bořivoj Vlček - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Šalbut - trenér
Ondřej Šalbut - vedoucí