STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicepátek 14.12.2018; SC Dubina OstravaFBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
6počet diváků: 1203
začátek 20:30; konec 22:26
Utkání: 8XW1-A073; 13. kolo; Extraliga žen
části: 1:0, 1:0, 4:3, střely na branku: 28:20
rozhodčí: Hála Pavel, Hála Vladimír
delegát: Šimíček Jiří; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
16 Zuzana Šponiarová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
10 Denisa Kotzurová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:14-26 Barbora Husková69 Justyna Krzywak
2.2. část01:21-2 Alžbeta Ďuríková16 Zuzana Šponiarová
3.3. část00:24-69 Justyna Krzywak44 Lucie Theimerová
4.3. část12:57-48 Eliška Planková16 Zuzana Šponiarová
5.3. část15:32PS26 Barbora Husková
6.3. část17:59EN3 Šárka Boľová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část06:26-10 Denisa Kotzurová99 Paulína Hudáková
2.3. část14:48-68 Nela Kapcová99 Paulína Hudáková
3.3. část19:29-10 Denisa Kotzurová68 Nela Kapcová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část19:532 Alžbeta Ďuríková2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část12:2677 Pavla Kajfoszová2901 sekání
2.3. část07:1688 Kristína Hudáková2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská2031785.0060:00
73 Petra Klečková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Veronika Tomšová2752281.4858:48
91 Jana Dupčáková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Alžbeta Ďuríková (O)10132:073723
3 Šárka Boľová (U)10124:413122
5 Markéta Kolářová (O)00027:543603
9 Lenka Novotná (O)00007:13110-2
13 Jana Trošková (U)00028:203821
16 Zuzana Šponiarová (U)02228:433232
17 Kateřina Peterková (U)00003:35610
22 Sára Seevaldová (U)00026:043343
26 Barbora Husková (U)20229:31355-1
44 Lucie Theimerová (O)01127:46381-1
48 Eliška Planková (U)10127:183031
50 Vlaďka Maděrová (U)00003:35600
55 Denisa Hyršová (U)00003:35600
65 Barbora Suchánková (U)00000:0000
69 Justyna Krzywak (U)11229:31355-1
71 Tereza Mikulová (O)00000:0000
89 Sabrina Moravcová (O)00000:0000
99 Alexandra Glasová (O)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)00024:21301-1
6 Karin Vavrečková (O)00022:182901
9 Veronika Rybičková (U)00000:0000
10 Denisa Kotzurová (O)20229:473771
11 Jana Lacková (U)00007:24110-1
14 Karolína Šablaturová (U)00000:0000
22 Romana Žurková (U)00026:10302-1
32 Alena Zuzaníková (U)00027:503500
34 Veronika Káčová (U)00003:5240-1
37 Kateřina Šromotová (U)00008:2470-1
68 Nela Kapcová (U)11230:483741
73 Viktória Grossová (O)00031:58330-3
77 Pavla Kajfoszová (U)00025:34300-2
88 Kristína Hudáková (U)00027:31304-2
99 Paulína Hudáková (U)02231:273721
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Dušan Dudešek - vedoucí
Nebelová Kateřina - lékař
Saidl Filip - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Patakyova Timea - kustod
Jurečkova Eliška - kustod
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - asistent trenéra