STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Tatran Střešovicepondělí 12.11.2018; STODOLA Aréna StřešoviceAC Sparta Praha
8počet diváků: 1253
začátek 19:45; konec 21:39
Utkání: 8XMP-7B01; 6. kolo; Pohár České pojišťovny
části: 3:2, 2:1, 3:0, střely na branku: 33:28
rozhodčí: Čížek Lukáš, Laštovička Lukáš
delegát: Hora Radek; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
41 Marek Pixa (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
17 Milan Garčar (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:24PP23 Jakub Slavík70 Milan Meliš
2.1. část14:33-23 Jakub Slavík16 Martin Mühlfait
3.1. část18:02-41 Marek Pixa79 Ronald Gašparík
4.2. část03:22-95 Tomáš Váňa36 Marek Mochan
5.2. část05:06-8 Jonáš Kreysa23 Jakub Slavík
6.3. část07:58-35 Marek Beneš25 Pavel Sládeček
7.3. část10:12-35 Marek Beneš
8.3. část15:25-41 Marek Pixa9 Mikuláš Komárek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část11:33-28 Michal Zeman90 Luka Časar
2.1. část15:21-87 Michal Kareš44 Ondřej Svatoš
3.2. část00:32-22 Robert Košir99 Marek Veselý
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část17:1270 Milan Meliš2911 bránění ve hře
2.3. část03:5550 Filip Ullmann2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část02:4122 Robert Košir2901 sekání
2.3. část10:5629 Radim Křenek2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
97 Michal Rebro2832589.2960:00
90 Tomáš Fibiger000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Martin Beneš3382575.7659:59
92 Jan Eckhardt000000:01
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
8 Jonáš Kreysa (U)101
9 Mikuláš Komárek (U)011
15 Tomáš Svačinka (O)000
16 Martin Mühlfait (O)011
23 Jakub Slavík (U)213
25 Pavel Sládeček (O)011
28 Jakub Kolísko (O)000
29 Filip Langer (U)000
35 Marek Beneš (U)202
36 Marek Mochan (U)011
41 Marek Pixa (U)202
50 Filip Ullmann (O)000
70 Milan Meliš (U)011
79 Ronald Gašparík (O)011
87 Dalibor Švéda (U)000
95 Tomáš Váňa (U)101
HRÁČIGAPTS
3 David Ježek (O)000
6 Dominik Bartoš (O)000
12 Lukáš Ujhelyi (U)000
14 Marek Zouzal (U)000
16 David Čermák (O)000
17 Milan Garčar (U)000
22 Robert Košir (U)101
23 Milan Bína (U)000
28 Michal Zeman (O)101
29 Radim Křenek (O)000
42 Daniel Riley (U)000
44 Ondřej Svatoš (U)011
67 Jakub Burian (U)000
71 Jan Lang (U)000
87 Michal Kareš (U)101
90 Luka Časar (U)011
93 Ondřej Hurt (U)000
99 Marek Veselý (O)011
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Menhart - trenér
Petr Janda - vedoucí
Fridrich Milan - ostatní
Zelený Matěj - fyzioterapeut
Bechyňák Václav - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Ondřej Kašpárek - trenér
Lubomír Vachuda - vedoucí
Skalička Radek (29.04.1985) - licence B - asistent trenéra
Vendula Nechvátalová - fyzioterapeut