STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVneděle 18.11.2018; SH Jižní MěstoK1 Florbal Židenice
7počet diváků: 732
začátek 17:00; konec 18:46
Utkání: 8XW1-A063; 11. kolo; Extraliga žen
části: 3:0, 0:0, 4:2, střely na branku: 40:20
rozhodčí: Jakoubek Lukáš, Gassner Andreas
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
3 Karolína Suchá (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
34 Kamila Pravcová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:45-79 Tereza Hanzlíková17 Gabriela Tožičková
2.1. část08:55-3 Karolína Suchá33 Petra Beránková
3.1. část15:50-17 Gabriela Tožičková79 Tereza Hanzlíková
4.3. část05:05-17 Gabriela Tožičková18 Magdaléna Plášková
5.3. část11:08-19 Nikol Pekárková22 Martina Řepková
6.3. část14:58-28 Johana Vrbová79 Tereza Hanzlíková
7.3. část18:03-3 Karolína Suchá33 Petra Beránková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část13:55-32 Kateřina Rybníčková88 Andrea Dernerová
2.3. část19:06-34 Kamila Pravcová97 Kristýna Pospíšilová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část11:4398 Silvia Tomová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Jana Christianová2021890.0060:00
31 Kristýna Provázková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
18 Karolína Krištofová4073382.5060:00
25 Lenka Remešová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Karolína Suchá (U)20217:362252
9 Nela Jiráková (O)00022:162421
10 Daniela Frantíková (U)00022:482323
12 Magdalena Klímová (U)00016:212011
17 Gabriela Tožičková (U)21322:482363
18 Magdaléna Plášková (U)01122:482383
19 Nikol Pekárková (U)10119:362320
21 Eva Preisslerová (U)00019:362310
22 Martina Řepková (U)01121:552430
23 Petra Nosková (U)00000:0000
24 Jana Vávrová (U)00019:362300
28 Johana Vrbová (O)10121:232233
30 Tereza Peštová (U)00008:251101
33 Petra Beránková (U)02217:362212
41 Markéta Svačinová (U)00017:362212
71 Kristína Belicová (U)00009:111121
77 Karolína Kellovská (U)00000:0000
79 Tereza Hanzlíková (U)12320:292233
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
9 Natálie Janečková (U)00020:23201-2
11 Eva Smutná (U)00026:47281-2
22 Michaela Hřebíčková (U)00002:14200
26 Eliška Machalová (U)00000:0000
32 Kateřina Rybníčková (U)10113:28152-1
34 Kamila Pravcová (O)10129:08281-2
37 Eva Nečasová (U)00021:24172-2
39 Martina Indrová (O)00031:29300-3
43 Jitka Drápalová (O)00032:20292-4
66 Noemi Knapová (U)00027:15271-3
70 Alžběta Švehlová (U)00008:1860-1
77 Anna Běhounková (U)00010:25110-1
88 Andrea Dernerová (U)01120:521840
97 Kristýna Pospíšilová (O)01132:37283-3
98 Silvia Tomová (U)00021:19173-1
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Michaela Marešová - vedoucí
Lukáš Procházka - ostatní
Petr Brabec - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Starý - trenér
Jiří Starý - vedoucí
Prouzová Petra (20.01.1975) - licence C - trenér
Dita Ondrejková - ostatní