STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
Tatran Střešovicesobota 24.11.2018; STODOLA Aréna StřešoviceFBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
5počet diváků: 774
začátek 17:25; konec 19:20
Utkání: 8XW1-A071; 12. kolo; Extraliga žen
části: 3:1, 2:2, 0:1, střely na branku: 17:23
rozhodčí: John Václav, Starý Lukáš
delegát: Matyáš Jiří; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
3 Žaneta Reková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
6 Anna Alexandra Suková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část07:04-3 Žaneta Reková70 Liana Matěvosova
2.1. část16:54PS27 Anežka Viplerová
3.1. část19:45-3 Žaneta Reková70 Liana Matěvosova
4.2. část10:46-64 Natálie Houžvičková95 Adéla Kramperová
5.2. část19:19-12 Daniela Reindlová44 Barbora Zabavská
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část11:41-6 Anna Alexandra Suková10 Nikola Staňková
2.2. část00:42-47 Lenka Přerostová10 Nikola Staňková
3.2. část13:23-92 Barbora Krňoulová27 Kateřina Šnebergrová
4.3. část17:50-8 Dominika Vatahová10 Nikola Staňková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část09:063 Žaneta Reková2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Hana Ranochová2341982.6160:00
91 Eliška Drbalová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
93 Kateřina Fialová1751270.5960:00
26 Veronika Fišerová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Natálie Višvaderová (U)00000:0000
3 Žaneta Reková (U)20200:0002
6 Karolína Vachušková (U)00000:0000
8 Markéta Prontekerová (U)00000:0000
12 Daniela Reindlová (U)10100:0001
17 Aneta Lisová (U)00000:0000
20 Monika Zikmundová (O)00000:0000
21 Anna Válková (U)00000:0000
27 Anežka Viplerová (U)10100:0001
42 Eliška Machková (O)00000:0000
44 Barbora Zabavská (U)01100:0000
45 Karolína Marko (U)00000:0000
64 Natálie Houžvičková (U)10100:0001
70 Liana Matěvosova (U)02200:0000
73 Julie Faťunová (U)00000:0000
77 Karolína Vlachová (U)00000:0000
92 Kateřina Rybínová (U)00000:0000
95 Adéla Kramperová (U)01100:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)00000:0000
3 Nikola Křemenáková (U)00000:0000
6 Anna Alexandra Suková (U)10100:0001
8 Dominika Vatahová (U)10100:0001
9 Karolína Vostracká (O)00000:0000
10 Nikola Staňková (U)03300:0000
11 Šárka Denková (O)00000:0000
12 Julie Volkmannová (O)00000:0000
21 Ivana Drugdová (U)00000:0000
22 Helena Böhmová (U)00000:0000
27 Kateřina Šnebergrová (U)01100:0000
33 Gabriela Vaníčková (U)00000:0000
36 Markéta Ježková (U)00000:0000
43 Tereza Havlová (O)00000:0000
47 Lenka Přerostová (U)10100:0001
92 Barbora Krňoulová (O)10100:0001
REALIZAČNÍ TÝM
Robert Novák - trenér
Jan Pojar - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - trenér
Pojar Jan (11.06.1972) - licence C - trenér
Humlová Tereza - ostatní
Hudík Pavel (28.03.1994) - licence B - trenér
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí