STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
Ivanti Tigers Jižní Městosobota 24.11.2018; SH Jižní Město1. SC TEMPISH Vítkovice
3počet diváků: 1217
začátek 20:00; konec 21:51
Utkání: 8XW1-A072; 12. kolo; Extraliga žen
části: 2:4, 0:1, 1:2, střely na branku: 17:19
rozhodčí: Jelínek Jiří, Libecajt Josef
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
46 Petra Šebestová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
16 Zuzana Šponiarová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:45-46 Petra Šebestová23 Dominika Kubišová
2.1. část12:44-92 Eliška Chudá15 Vendula Beránková
3.3. část03:14-7 Dagmar Surá
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:56PP16 Zuzana Šponiarová
2.1. část10:52-69 Justyna Krzywak26 Barbora Husková
3.1. část11:10OG2 Nikola Hermannová
4.1. část14:18-3 Šárka Boľová17 Kateřina Peterková
5.2. část00:23-22 Sára Seevaldová16 Zuzana Šponiarová
6.3. část06:07-26 Barbora Husková
7.3. část18:26EN22 Sára Seevaldová69 Justyna Krzywak
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část06:252 Nikola Hermannová2901 sekání
2.3. část10:5810 Iveta Hyršlová2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část07:375 Markéta Kolářová2911 bránění ve hře
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
72 Kristýna Karli1961368.4256:05
6 Veronika Papoušková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská1731482.3560:00
73 Petra Klečková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Nikola Hermannová (O)00031:24332-3
7 Dagmar Surá (U)10117:262120
8 Kateřina Pisárová (U)00001:00100
10 Iveta Hyršlová (U)00024:55251-3
11 Jitka Procházková (U)00008:51111-1
12 Lucie Řezáčová (U)00018:46202-1
13 Simona Pálková (U)00000:0000
14 Denisa Billá (O)00023:20221-1
15 Vendula Beránková (O)01128:39341-3
21 Vanda Šnajberková (U)00000:0000
23 Dominika Kubišová (U)01123:492711
42 Kateřina Kovaříková (U)00025:13282-3
46 Petra Šebestová (U)10130:363220
64 Adéla Polívková (U)00016:341910
68 Martina Kleinová (O)00024:292601
92 Eliška Chudá (U)10125:13282-3
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Alžbeta Ďuríková (U)00023:50261-1
3 Šárka Boľová (U)10116:112011
5 Markéta Kolářová (O)00018:112101
9 Lenka Novotná (O)00019:292202
13 Jana Trošková (U)00017:112112
16 Zuzana Šponiarová (U)11222:50263-1
17 Kateřina Peterková (U)01116:112001
19 Veronika Enenkelová (U)00024:50263-1
22 Sára Seevaldová (U)20220:352540
25 Ivana Šupáková (O)00021:352500
26 Barbora Husková (U)11220:142212
44 Lucie Theimerová (O)00019:292203
48 Eliška Planková (U)00019:292202
55 Denisa Hyršová (U)00000:0000
65 Barbora Suchánková (U)00000:0000
68 Lucie Suchánková (O)00016:112011
69 Justyna Krzywak (U)11222:442433
71 Tereza Mikulová (O)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Iveta Hyršlová - trenér
Markéta Šteglová - vedoucí
Štegl Adam - ostatní
Šulanová Michaela - ostatní
Březinová Jana - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Nebelová Kateřina - lékař