STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeňsobota 22.12.2018; Slavia VŠ PlzeňCrazy girls FBC Liberec
3počet diváků: 1357
začátek 17:00; konec 18:48
Utkání: 8XW1-A088; 15. kolo; Extraliga žen
části: 0:3, 1:2, 2:2, střely na branku: 20:22
rozhodčí: Jelínek Jiří, Scholz David
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
51 Anna Alexandra Suková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
12 Hana Koníčková (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část14:29PP27 Kateřina Šnebergrová10 Nikola Staňková
2.3. část06:41-51 Anna Alexandra Suková12 Julie Volkmannová
3.3. část17:58-3 Nikola Křemenáková33 Gabriela Vaníčková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:17-13 Markéta Rumlová10 Klára Leierová
2.1. část05:36-10 Klára Leierová12 Hana Koníčková
3.1. část16:38-2 Martina Dostalíková19 Aneta Foffová
4.2. část01:55-66 Michaela Mlejnková13 Markéta Rumlová
5.2. část03:29-12 Hana Koníčková66 Michaela Mlejnková
6.3. část12:08PP40 Pavla Bárková66 Michaela Mlejnková
7.3. část16:35-96 Michaela Vejdělková66 Michaela Mlejnková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část10:2992 Barbora Krňoulová2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část10:3619 Aneta Foffová2901 sekání
2.1. část13:4310 Klára Leierová2907 nedovolené vrážení
3.2. část08:1621 Barbora Knotková2907 nedovolené vrážení
4.2. část14:0010 Klára Leierová2909 hrubost
5.2. část18:2810 Klára Leierová2901 sekání
6.3. část00:4810 Klára Leierová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
93 Kateřina Fialová102880.0036:31
26 Veronika Fišerová125758.3323:29
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Martina Lerchová2031785.0060:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Aneta Nachtmanová (O)00016:21160-2
3 Nikola Křemenáková (U)10118:16201-2
4 Michaela Mašková (U)00022:31254-2
9 Karolína Vostracká (O)00017:35200-2
10 Nikola Staňková (U)01118:17222-3
11 Šárka Denková (O)00018:50200-1
12 Julie Volkmannová (O)01125:41261-2
21 Ivana Drugdová (U)00018:292120
22 Helena Böhmová (U)00018:482320
27 Kateřina Šnebergrová (U)10126:232820
33 Gabriela Vaníčková (U)01123:14250-2
47 Lenka Přerostová (U)00013:36172-3
51 Anna Alexandra Suková (U)10118:06213-3
70 Pavlína Škardová (O)00012:581300
88 Andrea Košťálová (U)00007:38800
92 Barbora Krňoulová (O)00021:38261-2
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Martina Dostalíková (U)10129:162911
10 Klára Leierová (O)11227:553023
12 Hana Koníčková (U)11233:113273
13 Markéta Rumlová (U)11226:022833
14 Adéla Dlouhá (O)00028:113101
19 Aneta Foffová (O)01128:113111
21 Barbora Knotková (U)00014:191610
27 Gabriela Horáková (U)00010:591501
40 Pavla Bárková (U)10127:352821
48 Daniela Tomanová (U)00000:0000
66 Michaela Mlejnková (U)13431:033133
96 Michaela Vejdělková (U)10130:523233
REALIZAČNÍ TÝM
Vít Procházka - trenér
Jan Kuncl - vedoucí
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Procházka - trenér
Jakub Procházka - vedoucí
Matoušek Jan - ostatní
Petra Wesley - ostatní