STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicesobota 22.12.2018; SC Dubina OstravaTatran Střešovice
6počet diváků: 572
začátek 14:00; konec 16:00
Utkání: 8XW12018/2019-A089; 15. kolo; Extraliga žen
části: 2:0, 3:1, 1:1, střely na branku: 32:19
rozhodčí: Drška Jan, Meisner Jiří
delegát: Šimíček Jiří; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
50 Vlaďka Maděrová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
44 Barbora Zabavská (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část17:20-26 Barbora Husková13 Jana Trošková
2.1. část18:50-16 Zuzana Šponiarová19 Veronika Enenkelová
3.2. část09:25-68 Lucie Suchánková17 Kateřina Peterková
4.2. část15:20-19 Veronika Enenkelová16 Zuzana Šponiarová
5.2. část15:53-44 Lucie Theimerová48 Eliška Planková
6.3. část14:55-19 Veronika Enenkelová16 Zuzana Šponiarová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část08:05PP6 Karolína Vachušková44 Barbora Zabavská
2.3. část04:37-8 Markéta Prontekerová44 Barbora Zabavská
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část06:0655 Denisa Hyršová2915 nedovolená vzdálenost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská1921789.4760:00
73 Petra Klečková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Hana Ranochová3262681.2560:00
91 Eliška Drbalová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Alžbeta Ďuríková (U)00025:312423
3 Šárka Boľová (U)00007:55931
5 Markéta Kolářová (O)00025:312423
9 Lenka Novotná (O)00016:392202
13 Jana Trošková (U)01116:392212
16 Zuzana Šponiarová (U)12326:322433
17 Kateřina Peterková (U)01118:412140
19 Veronika Enenkelová (U)21318:341633
22 Sára Seevaldová (U)00023:422343
26 Barbora Husková (U)10115:282032
44 Lucie Theimerová (O)10117:142212
48 Eliška Planková (U)01114:502021
50 Vlaďka Maděrová (U)00017:502130
55 Denisa Hyršová (U)00017:502100
65 Barbora Suchánková (U)00000:0000
68 Lucie Suchánková (O)10117:152010
71 Tereza Mikulová (O)00017:502110
89 Sabrina Moravcová (U)00000:0000
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Žaneta Reková (U)00027:15331-1
6 Karolína Vachušková (U)10129:14335-1
8 Markéta Prontekerová (U)10129:513250
12 Daniela Reindlová (U)00032:45330-4
20 Monika Zikmundová (O)00021:59291-1
21 Anna Válková (U)00030:46330-4
27 Anežka Viplerová (U)00003:40300
44 Barbora Zabavská (U)02232:45335-4
45 Karolína Marko (U)00003:28400
70 Liana Matěvosova (U)00023:47291-1
77 Karolína Vlachová (U)00024:22270-5
92 Kateřina Rybínová (U)00006:24601
95 Adéla Kramperová (U)00034:21331-4
REALIZAČNÍ TÝM
Tomáš Martiník - trenér
Jiří Velecký - vedoucí
Dudešek Dušan (03.10.1974) - licence C - asistent trenéra
Kateřina Nebelová - fyzioterapeut
Filip Saidl - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Robert Novák - trenér
Jan Pojar - vedoucí
Skazko Pavel (03.07.1988) - licence C - trenér
Pojar Jan (11.06.1972) - licence C - trenér