STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácílogologoHosté
1. SC TEMPISH Vítkovice pátek 14.12.2018; SC Dubina OstravaHu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
5počet diváků: 1403
začátek 17:30; konec 19:25
Utkání: 8XM1-A102; 15. kolo; Tipsport Superliga
části: 1:1, 2:1, 2:1, střely na branku: 17:20
rozhodčí: Both Martin, Černín Vladimír
delegát: Šimíček Jiří; známka: 8
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
70 Petr Gurkovský (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
26 Matěj Kostka (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část19:31-44 Lukáš Hájek72 Adam Delong
2.2. část06:42-71 Jan Jastřembský53 Marek Bräuer
3.2. část17:05-72 Adam Delong11 Tomáš Sladký
4.3. část01:39OG21 Pavel Jurčík
5.3. část16:10-17 Jan Šebesta5 Ondřej Firda
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část18:15-26 Matěj Kostka91 Lukáš Petřík
2.2. část07:08-50 Lukáš Pešat68 Marek Švajný
3.3. část12:06-69 Petr Kittel21 Pavel Jurčík
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část05:2311 Tomáš Sladký2920 hra rukou
2.3. část06:185 Ondřej Firda2901 sekání
3.3. část19:1688 Jiří Besta2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část13:1026 Matěj Kostka2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
70 Petr Gurkovský2031785.0060:00
29 Lukáš Souček000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
98 Radovan Michajlovič1751270.5958:52
29 Kevin Majrich000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Ondřej Firda (U)01121:542601
8 Roman Oborák (U)00013:591722
9 Jan Žwak (U)00000:0000
11 Tomáš Sladký (U)01125:272720
12 Matěj Černý (U)00019:392020
13 Rostislav Gattnar (U)00011:221410
17 Jan Šebesta (U)10130:273015
19 Lukáš Řezanina (O)00012:331201
23 Martin Nehera (O)00029:16310-3
26 Lukáš Herblich (U)00000:0000
41 Martin Děček (O)00000:0000
44 Lukáš Hájek (U)10124:422441
53 Marek Bräuer (U)01120:582531
71 Jan Jastřembský (O)10123:052610
72 Adam Delong (U)11232:333125
76 Kryštof Malina (U)00000:0000
88 Jiří Besta (U)00029:21311-3
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
7 Tomáš Sovják (U)00021:38250-3
9 Lukáš Uhrinovský (U)00000:0000
20 Martin Rožnovják (U)00020:342500
21 Pavel Jurčík (U)01119:582411
22 Marek Zapletal (U)00022:04241-3
23 Martin Szweda (U)00019:32240-3
26 Matěj Kostka (O)10121:372631
33 Ladislav Gál (U)00023:00262-3
42 Denis Zimmer (O)00017:352300
50 Lukáš Pešat (U)10119:172340
56 Michal Nagy (O)00021:29250-3
68 Marek Švajný (U)01116:012200
69 Petr Kittel (U)10104:13521
74 Lukáš Kvapil (O)00018:432400
77 Lukáš Volek (U)00013:221820
88 František Vykopal (U)00017:352321
91 Lukáš Petřík (U)01122:302611
97 Ondřej Čevela (O)00000:0000
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Brus - trenér
Jiří Frömmel - vedoucí
Matúš David - asistent trenéra
Veltšmíd Tomáš - vedoucí
Čevela David - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
Michal Kvapil - trenér
Martin Hála - vedoucí