STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácílogologoHosté
FBŠ Hattrick Brnoúterý 11.12.2018; SH MaloměřiceSokol Pardubice
10počet diváků: 7011
začátek 20:30; konec 23:01
Utkání: 8XMP2018/2019-8C01; 7. kolo; Pohár České pojišťovny
části: 3:1, 4:6, 3:3, 0:0, střely na branku: 22:30
rozhodčí: Sladký Roman, Vybíhal Radek
delegát: Špatenka Jan; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
36 Luděk Ondráček (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
15 Martin Zozulák (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část10:56-6 Tomáš Brom12 Marek Fuchs
2.1. část15:36PP13 David Coufal30 Filip Kejík
3.1. část17:30PS36 Luděk Ondráček
4.2. část01:51-93 Zdeněk Malich92 Jonáš Kůra
5.2. část12:22-6 Tomáš Brom12 Marek Fuchs
6.2. část13:22-36 Luděk Ondráček38 Jan Grábl
7.2. část15:10-13 David Coufal36 Luděk Ondráček
8.3. část07:00-12 Marek Fuchs25 Dominik Dvořák
9.3. část10:52-36 Luděk Ondráček45 David Sládeček
10.3. část19:24-6 Tomáš Brom36 Luděk Ondráček
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:15-4 Václav Oubrecht37 Přemek Pakosta
2.2. část01:47PS15 Martin Zozulák
3.2. část02:52-20 Jan Kourek48 Lukáš Prix
4.2. část08:46-15 Martin Zozulák20 Jan Kourek
5.2. část13:06-93 Petr Černý47 Adam Šmíd
6.2. část14:16-21 Ivo Teichman47 Adam Šmíd
7.2. část19:07PP20 Jan Kourek15 Martin Zozulák
8.3. část03:59-15 Martin Zozulák20 Jan Kourek
9.3. část13:26-15 Martin Zozulák24 Tomáš Dlesk
10.3. část14:10-83 David Žáček26 Daniel Škeřík
11.--PS24 Tomáš Dlesk
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část18:318 Lukáš Jalový2901 sekání
2.3. část17:0938 Jan Grábl2909 hrubost
3.prodloužení04:1023 Jakub Andrle2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část14:2247 Adam Šmíd2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Filip Kejík30102066.6770:00
88 Filip Létal000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Martin Haleš22101254.5570:00
88 Jakub Víšek000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
6 Tomáš Brom (O)303
8 Lukáš Jalový (U)000
12 Marek Fuchs (U)123
13 David Coufal (U)202
16 Michal Machálek (U)000
23 Jakub Andrle (O)000
25 Dominik Dvořák (U)011
36 Luděk Ondráček (U)325
38 Jan Grábl (U)011
45 David Sládeček (O)011
64 Jakub Maleček (U)000
65 Jiří Halama (U)000
76 Vít Máček (U)000
92 Jonáš Kůra (U)011
93 Zdeněk Malich (U)101
97 Jiří Blaha (U)000
HRÁČIGAPTS
4 Václav Oubrecht (O)101
10 Patrik Petr (U)000
15 Martin Zozulák (U)415
20 Jan Kourek (U)224
21 Ivo Teichman (U)101
24 Tomáš Dlesk (U)112
26 Daniel Škeřík (O)011
35 Lukáš Slabý (O)000
37 Přemek Pakosta (U)011
47 Adam Šmíd (U)022
48 Lukáš Prix (O)011
83 David Žáček (U)101
89 Jan Bílý (O)000
93 Petr Černý (U)101
97 Vojtěch Kaluža (U)000
98 Radek Formánek (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Marek Fiala - trenér
Marek Fiala - vedoucí
Simon Šiška - asistent trenéra
Martin Gulda - masér
REALIZAČNÍ TÝM
Ladislav Štancl - trenér
Jan Černohorský - vedoucí
Levínská Kateřina - fyzioterapeut